FUJIKO INTERNATIONAL TRADING, s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 56 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 97/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (45 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 13. 5. 2009
- Sídlo
- Michalská 7, 81101, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža50,2 %
- ROA (návratnosť aktív)20,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)23,9 %
- Zadlženosť14 %
- Kapitálová primeranosť85,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 44.58netIncome: 20 174revenue: 45 250prevNetIncome: 51 457
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 85.61equity: 84 343assets: 98 518
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 14.39equity: 84 343assets: 98 518
Rast17 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 11.13revenueYoY: -56.18validHistoryYears: 9.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 50.15netMargin: 44.58ebitda: 22 693revenue: 45 250
Altman Z''-Score13.36Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.68 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.11 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.32 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 6.25 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score3 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 20.48 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 20.48 % vs. predchádzajúce 51.51 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 14.39 % vs. predchádzajúce 35.77 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.46× vs. predchádzajúce 1.03×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 44.58 % vs. predchádzajúca 49.83 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 85.61 % vs. predchádzajúca 64.23 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 45250 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 56 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 44.6 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.45 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 50.2 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 86 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 45 tis. € | 103 tis. € | −56,2 % |
| EBITDA | 23 tis. € | 66 tis. € | −65,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 20 tis. € | 59 tis. € | −65,4 % |
| Čistý zisk | 20 tis. € | 51 tis. € | −60,8 % |
| Aktíva | 99 tis. € | 100 tis. € | −1,4 % |
| Vlastné imanie | 84 tis. € | 64 tis. € | +31,4 % |
- 13. 5. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie85.6%
- Cudzie zdroje14.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 45 tis. € | 99 tis. € | 84 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 103 tis. € | 100 tis. € | 64 tis. € | 66 tis. € | 51 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 27 tis. € | 48 tis. € | 32 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 22 tis. € | 35 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1 tis. € | 15 tis. € | 5 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | — | — | — | — | EUR |
| 2019 | Riadna | 9 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 9 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 9 tis. € | 18 tis. € | 14 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 19 tis. € | 13 tis. € | 9 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti13. 5. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb osobného charakteruod 27. 11. 2018
- 2Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 27. 11. 2018
- 3Prevádzka malých plavidielod 27. 11. 2018
- 4Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 27. 11. 2018
- 5Prevádzkovanie úschovníod 27. 11. 2018
- 6Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 27. 11. 2018
- 7Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 27. 11. 2018
- 8Prevádzkovanie výdajne stravyod 27. 11. 2018
- 9Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 27. 11. 2018
- 10Zadávanie klinického skúšania liečivod 27. 11. 2018
- 11Fotografické službyod 27. 11. 2018
- 12Informačná činnosťod 27. 11. 2018
- 13Administratívne službyod 27. 11. 2018
- 14Verejné obstarávanieod 27. 11. 2018
- 15Prevádzkovanie jaslíod 27. 11. 2018
- 16Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 27. 11. 2018
- 17Dopravná zdravotná službaod 27. 11. 2018
- 18Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 27. 11. 2018
- 19Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 27. 11. 2018
- 20Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 27. 11. 2018
- 21Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 27. 11. 2018
- 22Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 27. 11. 2018
- 23Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 27. 11. 2018
- 24Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 27. 11. 2018
- 25Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 27. 11. 2018
- 26Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 27. 11. 2018
- 27Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 27. 11. 2018
- 28Poskytovanie sociálnych služiebod 27. 11. 2018
- 29Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 27. 11. 2018
- 30Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 27. 11. 2018
- 31Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 27. 11. 2018
- 32Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnostiod 27. 11. 2018
- 33Záložneod 27. 11. 2018
- 34Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 27. 11. 2018
- 35Chov vybraných druhov zvieratod 27. 11. 2018
- 36Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 27. 11. 2018
- 37Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 27. 11. 2018
- 38Výroba potravinárskych výrobkovod 27. 11. 2018
- 39Výroba nápojovod 27. 11. 2018
- 40Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovod 27. 11. 2018
- 41Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktovod 27. 11. 2018
- 42Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 27. 11. 2018
- 43Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 27. 11. 2018
- 44Výroba zdravotníckych pomôcokod 27. 11. 2018
- 45Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 5. 6. 2014
- 46Faktoring a forfaitingod 5. 6. 2014
- 47.Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 5. 6. 2014
- 48Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 5. 6. 2014
- 49Prieskum trhu a verejnej mienkyod 5. 6. 2014
- 50Reklamné a marketingové službyod 5. 6. 2014
- 51Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 5. 6. 2014
- 52Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 5. 6. 2014
- 53Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 5. 6. 2014
- 54Prenájom hnuteľných vecíod 5. 6. 2014
- 55Počítačové službyod 5. 6. 2014
- 56Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 5. 6. 2014
- 57Vydavateľská činnosťod 5. 6. 2014
- 58Finančný leasingod 5. 6. 2014
- 59Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 5. 6. 2014
- 60kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 13. 5. 2009
- 61sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 13. 5. 2009
- 62podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 13. 5. 2009
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44738137
- RÚZ ID
- 761233
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 13. 5. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat103 260 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna