MALI invest, s. r. o.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 76/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (30 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 5. 5. 2009
- Sídlo
- Zochova 22, 81103, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža12,3 %
- ROA (návratnosť aktív)2,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)2,8 %
- Zadlženosť17 %
- Kapitálová primeranosť82,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 10.75netIncome: 3 226revenue: 30 000prevNetIncome: 1 934
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 82.87equity: 115 876assets: 139 830
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 17.13equity: 115 876assets: 139 830
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -11.16revenueYoY: —validHistoryYears: 9.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 12.31netMargin: 10.75ebitda: 3 692revenue: 30 000
Altman Z''-Score11.55Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.63 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.69 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.15 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 5.08 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.31 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.31 % vs. predchádzajúce 1.47 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 17.13 % vs. predchádzajúce 14.52 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 82.87 % vs. predchádzajúca 85.48 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 30000 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby za 2025: 30 tis. €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 10.8 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 83 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 30 tis. € | — | — |
| EBITDA | 4 tis. € | -16 tis. € | +123,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 3 tis. € | -14 tis. € | +123,0 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 2 tis. € | +66,8 % |
| Aktíva | 140 tis. € | 132 tis. € | +6,1 % |
| Vlastné imanie | 116 tis. € | 113 tis. € | +2,9 % |
- 5. 5. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie82.9%
- Cudzie zdroje17.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 30 tis. € | 140 tis. € | 116 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 132 tis. € | 113 tis. € | -16 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 8 tis. € | 113 tis. € | 111 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 6 tis. € | 129 tis. € | 114 tis. € | -26 tis. € | -28 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 14 tis. € | 152 tis. € | 143 tis. € | -19 tis. € | -21 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 53 tis. € | 560 tis. € | 303 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 168 tis. € | 241 tis. € | 276 tis. € | 67 tis. € | 61 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 310 tis. € | 283 tis. € | 216 tis. € | 73 tis. € | 59 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 363 tis. € | 123 tis. € | 156 tis. € | 76 tis. € | 60 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 77 tis. € | 496 tis. € | 97 tis. € | 15 tis. € | 49 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 5 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla10. 6. 2010 → 23. 12. 2015
Vrakunská 29, Bratislava
- Založenie spoločnosti5. 5. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena5. 5. 2009 → 9. 6. 2010
PMV trade, s. r. o.
- Zmena sídla5. 5. 2009 → 9. 6. 2010
Kutuzovova 2, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Činnosť samostatného finančného agenta v sektoroch :1. poistenia alebo zaistenia, 3. poskytovania úverov a spotrebiteľských úverovod 15. 6. 2019
- 2Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných viedod 24. 12. 2015
- 3Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 24. 12. 2015
- 4Prevádzkovanie výdajne stravyod 24. 12. 2015
- 5Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 24. 12. 2015
- 6Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 24. 12. 2015
- 7Kuriérske službyod 24. 12. 2015
- 8Organizovanie športových podujatíod 24. 12. 2015
- 9Prevádzkovanie športových zariadeníod 24. 12. 2015
- 10Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 24. 12. 2015
- 11Poskytovanie sociálnych služiebod 24. 12. 2015
- 12Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 24. 12. 2015
- 13Administratívne službyod 24. 12. 2015
- 14Informačná činnosť - mestské, turistické informačné centráod 24. 12. 2015
- 15Prenájom hnuteľných vecíod 24. 12. 2015
- 16Fotografické službyod 24. 12. 2015
- 17Dizajnérske činnostiod 24. 12. 2015
- 18Prieskum trhu a verejnej mienkyod 24. 12. 2015
- 19Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 24. 12. 2015
- 20Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 20. 11. 2013
- 21Finančný leasingod 20. 11. 2013
- 22Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 20. 11. 2013
- 23vedenie účtovníctvaod 7. 3. 2012
- 24vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta v sektore poskytovania úverov a spotrebiteľských úverovod 7. 3. 2012
- 25ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 7. 3. 2012
- 26skladovanieod 7. 3. 2012
- 27podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 7. 3. 2012
- 28dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 7. 3. 2012
- 29uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 7. 3. 2012
- 30prípravné práce k realizácii stavbyod 7. 3. 2012
- 31prenájom automobilovod 7. 3. 2012
- 32faktoring a forfaitingod 5. 5. 2009
- 33sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 5. 5. 2009
- 34sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 5. 5. 2009
- 35prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 5. 5. 2009
- 36organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatíod 5. 5. 2009
- 37organizovanie školení, výstav, konferencií, seminárov a kurzovod 5. 5. 2009
- 38činnosť obchodných, organizačných, ekonomických a účtovných poradcovod 5. 5. 2009
- 39reklamná a propagačná činnosťod 5. 5. 2009
- 40kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 5. 5. 2009
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44755724
- RÚZ ID
- 768443
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 5. 5. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2017Najvyšší zaznamenaný obrat362 688 EUR · rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 10. 6. 2010Zmena sídlaVrakunská 29, Bratislava
- 5. 5. 2009Zmena obchodného mena→ PMV trade, s. r. o.
- 5. 5. 2009Zmena sídlaKutuzovova 2, Bratislava