Buyr, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +2.1 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 33/100
Hlavnou slabinou je ziskovosť.
Firma dosahuje tržby (2,4 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 30. 9. 2009
- Sídlo
- Tallerova 4, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža0,3 %
- ROA (návratnosť aktív)5,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)14,2 %
- Zadlženosť59 %
- Kapitálová primeranosť41,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.217netIncome: 5 295revenue: 2 440 863prevNetIncome: 9 535
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 41.17equity: 37 208assets: 90 383
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 58.83equity: 37 208assets: 90 383
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -1.44revenueYoY: 2.11validHistoryYears: 3.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.335netMargin: 0.217ebitda: 8 175revenue: 2 440 863
Altman Z''-Score3.02Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.81 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.96 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.52 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.73 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 5.86 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.86 % vs. predchádzajúce 0.57 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 58.83 % vs. predchádzajúce 98.08 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 27.01× vs. predchádzajúce 1.44×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.22 % vs. predchádzajúca 0.40 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 41.17 % vs. predchádzajúca 1.92 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 95 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (2 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Info
Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Info
Kapitálová primeranosť 41 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2017 | 2016 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,4 mil. € | 2,4 mil. € | +2,1 % |
| EBITDA | 8 tis. € | 12 tis. € | −34,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 7 tis. € | 11 tis. € | −34,2 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 10 tis. € | −44,5 % |
| Aktíva | 90 tis. € | 1,7 mil. € | −94,6 % |
| Vlastné imanie | 37 tis. € | 32 tis. € | +16,6 % |
- 30. 9. 2009Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016
Finančné ukazovatele
2017Štruktúra financovania
- Vlastné imanie41.2%
- Cudzie zdroje58.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017aktuálny | Riadna | 2,4 mil. € | 90 tis. € | 37 tis. € | 8 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 2,4 mil. € | 1,7 mil. € | 32 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 2,5 mil. € | 1,2 mil. € | 22 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 1 osobou a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla31. 1. 2014 → 5. 6. 2014
Ulica 1. mája 697/26, Liptovský Mikuláš
- Založenie spoločnosti30. 9. 2009
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena30. 9. 2009 → 30. 1. 2014
Eco chance, spol. s r.o.
- Zmena sídla30. 9. 2009 → 30. 1. 2014
kpt. Nálepku 17, Košice
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2017aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/44974736
- RÚZ ID
- 771622
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 30. 9. 2009Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2015Najvyšší zaznamenaný obrat2 512 494 EUR · rok 2015
- 31. 1. 2014Zmena sídlaUlica 1. mája 697/26, Liptovský Mikuláš
- 30. 9. 2009Zmena obchodného mena→ Eco chance, spol. s r.o.
- 30. 9. 2009Zmena sídlakpt. Nálepku 17, Košice