Gesamtkunstwerk s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 37 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 64/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje tržby (2,1 mil. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 27. 3. 2010
- Sídlo
- Obchodná 2, 81106, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža8,2 %
- ROA (návratnosť aktív)25,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)118,5 %
- Zadlženosť79 %
- Kapitálová primeranosť21,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.03netIncome: 126 979revenue: 2 107 145prevNetIncome: 181 132
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 21.12equity: 107 172assets: 507 337
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 78.88equity: 107 172assets: 507 337
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 15.20revenueYoY: 36.92validHistoryYears: 9.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 8.20netMargin: 6.03ebitda: 172 714revenue: 2 107 145
Altman Z''-Score13.02Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.42 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 10.38 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.94 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.28 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 25.03 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 25.03 % vs. predchádzajúce 55.80 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 78.88 % vs. predchádzajúce 50.30 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.15× vs. predchádzajúce 4.74×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.03 % vs. predchádzajúca 11.77 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 21.12 % vs. predchádzajúca 49.70 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 37 % na 2.1 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 6.0 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 21 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
ROA 25.0 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,1 mil. € | 1,5 mil. € | +36,9 % |
| EBITDA | 173 tis. € | 98 tis. € | +77,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 155 tis. € | 88 tis. € | +77,1 % |
| Čistý zisk | 127 tis. € | 181 tis. € | −29,9 % |
| Aktíva | 507 tis. € | 325 tis. € | +56,3 % |
| Vlastné imanie | 107 tis. € | 161 tis. € | −33,6 % |
- 27. 3. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie21.1%
- Cudzie zdroje78.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 2,1 mil. € | 507 tis. € | 107 tis. € | 173 tis. € | 127 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 1,5 mil. € | 325 tis. € | 161 tis. € | 98 tis. € | 181 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 480 tis. € | 336 tis. € | 28 tis. € | 259 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,0 mil. € | 908 tis. € | 426 tis. € | 91 tis. € | 88 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 309 tis. € | 893 tis. € | 800 tis. € | 163 tis. € | 514 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 354 tis. € | 647 tis. € | 469 tis. € | 126 tis. € | 199 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 406 tis. € | 642 tis. € | 154 tis. € | -259 tis. € | -62 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 158 tis. € | 515 tis. € | 115 tis. € | -323 tis. € | -202 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 815 tis. € | 605 tis. € | 75 tis. € | 35 tis. € | 70 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 679 tis. € | 1,2 mil. € | 531 tis. € | 5 tis. € | 441 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti27. 3. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena27. 3. 2010 → 30. 10. 2014
BDA Consulting, s. r. o.
- Zmena sídla27. 3. 2010 → 21. 4. 2017
Šándorova 3179/1, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 30. 1. 2016
- 2vedenie účtovníctvaod 30. 1. 2016
- 3verejné obstarávanieod 30. 1. 2016
- 4organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 30. 1. 2016
- 5ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 30. 1. 2016
- 6prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 30. 1. 2016
- 7administratívne službyod 27. 3. 2010
- 8činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 27. 3. 2010
- 9vydavateľská činnosťod 27. 3. 2010
- 10reklamné a marketingové službyod 27. 3. 2010
- 11prieskum trhu a verejnej mienkyod 27. 3. 2010
- 12vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činostiod 27. 3. 2010
- 13kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 27. 3. 2010
- 14sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 27. 3. 2010
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 27. 3. 2010
- 16počítačové službyod 27. 3. 2010
- 17služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 27. 3. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45473536
- RÚZ ID
- 1029090
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 27. 3. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat2 107 145 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 1. 6. 2011Registrácia platcu DPHSK2023007932
- 27. 3. 2010Zmena obchodného mena→ BDA Consulting, s. r. o.
- 27. 3. 2010Zmena sídlaŠándorova 3179/1, Bratislava