Interdeal s. r. o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 80 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 18/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku vysokej zadlženosti a negatívnej ziskovosti a nadmernej páky.
Firma dosahuje malé tržby (75 tis. €), je dlhodobo stratová a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 13. 4. 2010
- Sídlo
- Bartókova 1, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža0,8 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-9,1 %
- Zadlženosť100 %
- Kapitálová primeranosť0,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -0.052netIncome: -39.00revenue: 74 633prevNetIncome: 809.00
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 0.357equity: 430.00assets: 120 430
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 99.64equity: 430.00assets: 120 430
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 136.91revenueYoY: -80.31validHistoryYears: 6.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.823netMargin: -0.052ebitda: 614.00revenue: 74 633
Altman Z''-Score-1.14Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.01 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.18 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.03 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.03 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.03 % vs. predchádzajúce 0.42 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 99.64 % vs. predchádzajúce 124.03 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.62× vs. predchádzajúce 1.96×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -0.05 % vs. predchádzajúca 0.21 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 0.36 % vs. predchádzajúca -24.03 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 38 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 80 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -0.1 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 0 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2023 | 2022 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 75 tis. € | 379 tis. € | −80,3 % |
| EBITDA | 614 € | 1 tis. € | −49,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 553 € | 1 tis. € | −49,1 % |
| Čistý zisk | -39 € | 809 € | −104,8 % |
| Aktíva | 120 tis. € | 194 tis. € | −37,8 % |
| Vlastné imanie | 430 € | -47 tis. € | +100,9 % |
- 13. 4. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra financovania
- Vlastné imanie0.4%
- Cudzie zdroje99.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023aktuálny | Riadna | 75 tis. € | 120 tis. € | 430 € | 614 € | -39 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 379 tis. € | 194 tis. € | -47 tis. € | 1 tis. € | 809 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 48 tis. € | -48 tis. € | -6 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 20 tis. € | 58 tis. € | -42 tis. € | -2 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 45 tis. € | 69 tis. € | -39 tis. € | -21 tis. € | -22 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 20 tis. € | 73 tis. € | -17 tis. € | -22 tis. € | -24 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 40 tis. € | 7 tis. € | 102 € | -731 € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 18 tis. € | 7 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | — | 26 tis. € | 6 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2014 | Riadna | 1 tis. € | 34 tis. € | -1 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti13. 4. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2023aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
- Účtovná závierka 2014JSON detail
Predmet podnikania
- 1Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 27. 4. 2022
- 2Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 27. 4. 2022
- 3Prípravné práce k realizácii stavbyod 27. 4. 2022
- 4Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 27. 4. 2022
- 5vedenie účtovníctvaod 9. 12. 2010
- 6činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 9. 12. 2010
- 7organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 9. 12. 2010
- 8vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 9. 12. 2010
- 9poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 9. 12. 2010
- 10čistiace a upratovacie službyod 9. 12. 2010
- 11vydavateľská činnosťod 9. 12. 2010
- 12faktoring a forfaitingod 9. 12. 2010
- 13reklamné a marketingové službyod 9. 12. 2010
- 14prieskum trhu a verejnej mienkyod 9. 12. 2010
- 15kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 13. 4. 2010
- 16prenájom hnuteľných vecíod 13. 4. 2010
- 17prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 13. 4. 2010
- 18sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 13. 4. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45490325
- RÚZ ID
- 1001822
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 13. 4. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat378 994 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 31. 12. 2014Zverejnená účtovná závierka za rok 2014Riadna
- 10. 6. 2011Registrácia platcu DPHSK2023013905