GENERO GROUP, s. r. o.
aktívnaZáporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 50/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (8 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 8. 9. 2010
- Sídlo
- Mudroňova 1723/6, 81103, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža12,3 %
- ROA (návratnosť aktív)7,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť700 %
- Kapitálová primeranosť-599,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.68netIncome: 534.00revenue: 8 000prevNetIncome: -4 826
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -599.54equity: -44 684assets: 7 453
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 699.54equity: -44 684assets: 7 453
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 34.59revenueYoY: —validHistoryYears: 8.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 12.25netMargin: 6.68ebitda: 980.00revenue: 8 000
Altman Z''-Score-42.69Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -11.80 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -30.74 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.75 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.90 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 7.16 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 7.16 % vs. predchádzajúce -99.32 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 699.54 % vs. predchádzajúce 1030.60 %.splnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -599.54 % vs. predchádzajúca -930.60 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 8000 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Info
Tržby za 2025: 8000 €. Bez medziročného porovnania (chýbajú dáta za predchádzajúci rok).
- Pozitívne
Čistá marža 6.7 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 8 tis. € | — | — |
| EBITDA | 980 € | -4 tis. € | +122,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 882 € | -4 tis. € | +122,3 % |
| Čistý zisk | 534 € | -5 tis. € | +111,1 % |
| Aktíva | 7 tis. € | 5 tis. € | +53,4 % |
| Vlastné imanie | -45 tis. € | -45 tis. € | +1,2 % |
- 8. 9. 2010Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 52 tis. €
- Aktíva spolu
- 7.5 tis. €
- Vlastné imanie
- −45 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 8 tis. € | 7 tis. € | -45 tis. € | 980 € | 534 € | EUR |
| 2024 | Riadna | — | 5 tis. € | -45 tis. € | -4 tis. € | -5 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 9 tis. € | -40 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 245 € | 8 tis. € | -39 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 1 tis. € | 8 tis. € | -38 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 27 tis. € | 11 tis. € | -35 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 155 tis. € | 44 tis. € | -37 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 36 tis. € | 54 tis. € | -32 tis. € | -24 tis. € | -25 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 21 tis. € | 70 tis. € | -7 tis. € | -17 tis. € | -18 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 1 tis. € | 25 tis. € | 11 tis. € | -13 tis. € | -14 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla11. 4. 2019 → 7. 1. 2025
Mudroňova 1723/6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Zmena sídla15. 12. 2016 → 10. 4. 2019
Ružová dolina 25, Bratislava
- Zmena sídla29. 7. 2011 → 14. 12. 2016
Námestie slobody 7440/13, Bratislava
- Založenie spoločnosti8. 9. 2010
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena8. 9. 2010 → 10. 1. 2011
E-BOOK, s. r. o.
- Zmena sídla8. 9. 2010 → 28. 7. 2011
Saratovská 6E, Bratislava - Dúbravka
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 22. 4. 2015
- 2sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 19. 2. 2014
- 3dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 22. 10. 2011
- 4prípravné práce k realizácii stavbyod 22. 10. 2011
- 5uskutčňovanie stavieb a ich zmienod 22. 10. 2011
- 6reklamné a marketingové službyod 29. 7. 2011
- 7sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 29. 7. 2011
- 8sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 29. 7. 2011
- 9činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 29. 7. 2011
- 10poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 29. 7. 2011
- 11kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 8. 9. 2010
- 12organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 8. 9. 2010
- 13administratívne službyod 8. 9. 2010
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/45721386
- RÚZ ID
- 1020533
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 8. 9. 2010Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat154 885 EUR · rok 2019
- 11. 4. 2019Zmena sídlaMudroňova 1723/6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 15. 12. 2016Zmena sídlaRužová dolina 25, Bratislava
- 29. 7. 2011Zmena sídlaNámestie slobody 7440/13, Bratislava
- 15. 2. 2011Registrácia platcu DPHSK2023107141
- 8. 9. 2010Zmena obchodného mena→ E-BOOK, s. r. o.
- 8. 9. 2010Zmena sídlaSaratovská 6E, Bratislava - Dúbravka