Tenders SK, s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 58/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)29,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)66,5 %
- Zadlženosť56 %
- Kapitálová primeranosť43,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 437 827revenue: —prevNetIncome: 195 708
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 43.90equity: 658 233assets: 1 499 362
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 56.10equity: 658 233assets: 1 499 362
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 12.74revenueYoY: —validHistoryYears: 9.00
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: 643 786revenue: —
Altman Z''-Score5.89Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.86 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.76 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.45 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.82 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 29.20 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 29.20 % vs. predchádzajúce 32.59 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 56.10 % vs. predchádzajúce 37.38 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 43.90 % vs. predchádzajúca 62.62 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Kapitálová primeranosť 44 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 29.2 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | 764 tis. € | — |
| EBITDA | 644 tis. € | 242 tis. € | +166,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 579 tis. € | 218 tis. € | +166,0 % |
| Čistý zisk | 438 tis. € | 196 tis. € | +123,7 % |
| Aktíva | 1,5 mil. € | 600 tis. € | +149,7 % |
| Vlastné imanie | 658 tis. € | 376 tis. € | +75,1 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 13. 6. 2013
- Sídlo
- Lovinského 22, 81104, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Štatutárny orgán
- —
- 13. 6. 2013Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie43.9%
- Cudzie zdroje56.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | — | 1,5 mil. € | 658 tis. € | 644 tis. € | 438 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 764 tis. € | 600 tis. € | 376 tis. € | 242 tis. € | 196 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 467 tis. € | 344 tis. € | 191 tis. € | 104 tis. € | 91 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 404 tis. € | 306 tis. € | 100 tis. € | 59 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 350 tis. € | 334 tis. € | 95 tis. € | -23 tis. € | -78 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 480 tis. € | 377 tis. € | 174 tis. € | 116 tis. € | 57 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 548 tis. € | 363 tis. € | 116 tis. € | 167 tis. € | 76 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 502 tis. € | 400 tis. € | 41 tis. € | 86 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 276 tis. € | 254 tis. € | 26 tis. € | -19 tis. € | -28 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | 293 tis. € | 266 tis. € | 61 tis. € | 70 tis. € | 37 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti13. 6. 2013
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47197331
- RÚZ ID
- 1494756
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 13. 6. 2013Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2023Najvyšší zaznamenaný obrat763 574 EUR · rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 15. 11. 2014Registrácia platcu DPHSK2023788580