Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

BauHausEurope s. r. o.

aktívna
Konventná 9, 81103, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
podľa §4, registrácia od 1. 9. 2020spoločnosť s ručením obmedzenýmPlatca DPH
Tržby (2024)10,8 mil. €
27,6 %vs 2023
Zisk (2024)221 tis. €
416,2 %vs 2023
Vlastné imanie (2024)742 tis. €
42,3 %vs 2023
Zadlženosť (2024)82 %
2,6 %Vysokávs 2023
ROE (2024)29.7 %
322,3 %Výbornévs 2023

Kľúčové insighty

Rast tržieb

Tržby medziročne narástli o 28 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 46/100

Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.

Súhrn

Firma dosahuje významné tržby (10,8 mil. €), zadlženosť je vysoká.

Zvýšená zadlženosťcudzie zdroje tvoria 82 % aktív
Silný rasttržby +28 % medziročne
Tržby
10,8 mil. €
+27,6 %vs. 2023
Trvalý rast
Čistý zisk
221 tis. €
+416,2 %vs. 2023
Zlepšenie ziskovosti
Aktíva
4,1 mil. €
+24,8 %vs. 2023
Mierny rast
Vlastné imanie
742 tis. €
+42,3 %vs. 2023
Rastie medziročne
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Finančné zdravie
46zo 100
Stabilná

Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.

Kľúčové ukazovatele (2024)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža3,8 %
  • ROA (návratnosť aktív)5,4 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)29,7 %
  • Zadlženosť82 %
  • Kapitálová primeranosť18,0 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje významné tržby (10,8 mil. €), zadlženosť je vysoká.
46/ 100Stabilná
Ziskovosť9 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 2.04
  • netIncome: 220 503
  • revenue: 10 815 178
  • prevNetIncome: -69 736
Kapitál7 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 18.02
  • equity: 742 198
  • assets: 4 119 827
Zadlženosť3 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 81.98
  • equity: 742 198
  • assets: 4 119 827
Rast20 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 639.52
  • revenueYoY: 27.57
  • validHistoryYears: 5.00
Efektivita7 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 3.78
  • netMargin: 2.04
  • ebitda: 408 413
  • revenue: 10 815 178
Altman Z''-Score1.36Šedá zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.35aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.260.21aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.720.57aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.23presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score6 / 6silná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 5.35 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 5.35 % vs. predchádzajúce -2.11 %.
    splnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 81.98 % vs. predchádzajúce 84.20 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 2.63× vs. predchádzajúce 2.57×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 2.04 % vs. predchádzajúca -0.82 %.
    splnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 18.02 % vs. predchádzajúca 15.80 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne vzrástli o 28 % na 10.8 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.

  • Info

    Čistá marža len 2.0 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.

  • Upozornenie

    Kapitálová primeranosť len 18 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.

  • Pozitívne

    Rast je vyvážený: tržby (+28 %), aktíva (+25 %), vlastné imanie (+42 %) rastú podobným tempom.

Finančný prehľad (2024)
Položka20242023Zmena
Tržby10,8 mil. €8,5 mil. €+27,6 %
EBITDA408 tis. €123 tis. €+231,1 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)368 tis. €111 tis. €+231,1 %
Čistý zisk221 tis. €-70 tis. €+416,2 %
Aktíva4,1 mil. €3,3 mil. €+24,8 %
Vlastné imanie742 tis. €522 tis. €+42,3 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
30. 9. 2013
Sídlo
Konventná 9, 81103, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Štatutárny orgán
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 30. 9. 2013Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
  • 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby