IBEC družstvo
aktívnaKľúčové insighty
Rast tržieb
Tržby medziročne narástli o 212 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 91/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (976 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža32,2 %
- ROA (návratnosť aktív)38,7 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)67,5 %
- Zadlženosť43 %
- Kapitálová primeranosť57,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 25.21netIncome: 245 986revenue: 975 824prevNetIncome: 2 560
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 57.34equity: 364 679assets: 635 947
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 42.66equity: 364 679assets: 635 947
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 29.15revenueYoY: 212.41validHistoryYears: 10.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 32.19netMargin: 25.21ebitda: 314 094revenue: 975 824
Altman Z''-Score7.20Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.13 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.84 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.82 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.41 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 38.68 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 38.68 % vs. predchádzajúce 0.81 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 42.66 % vs. predchádzajúce 62.49 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.53× vs. predchádzajúce 0.99×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 25.21 % vs. predchádzajúca 0.82 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 57.34 % vs. predchádzajúca 37.51 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +212 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 212 % na 976 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 25.2 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.25 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 32.2 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 57 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 976 tis. € | 312 tis. € | +212,4 % |
| EBITDA | 314 tis. € | 9 tis. € | +35× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 283 tis. € | 8 tis. € | +35× |
| Čistý zisk | 246 tis. € | 3 tis. € | +95× |
| Aktíva | 636 tis. € | 316 tis. € | +101,0 % |
| Vlastné imanie | 365 tis. € | 119 tis. € | +207,2 % |
- Právna forma
- 205
- Dátum vzniku
- 7. 5. 2014
- Sídlo
- Vajanského nábrežie 5, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Štatutárny orgán
- 2 2 osoby (po prihlásení)
- 7. 5. 2014Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie57.3%
- Cudzie zdroje42.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 976 tis. € | 636 tis. € | 365 tis. € | 314 tis. € | 246 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 312 tis. € | 316 tis. € | 119 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 711 tis. € | 333 tis. € | 116 tis. € | 40 tis. € | 30 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 315 tis. € | 330 tis. € | 86 tis. € | 25 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 482 tis. € | 348 tis. € | 83 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 274 tis. € | 308 tis. € | 71 tis. € | 21 tis. € | 636 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 330 tis. € | 255 tis. € | 70 tis. € | 65 tis. € | 57 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 350 tis. € | 361 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 134 tis. € | 132 tis. € | 4 tis. € | 8 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 98 tis. € | 147 tis. € | -137 € | -5 tis. € | -6 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti7. 5. 2014
205
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb osobného charakteruod 10. 3. 2021
- 2Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 10. 3. 2021
- 3Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 10. 3. 2021
- 4Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 10. 3. 2021
- 5Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 10. 3. 2021
- 6Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 10. 3. 2021
- 7Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 10. 3. 2021
- 8Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 10. 3. 2021
- 9Vedenie účtovníctvaod 10. 3. 2021
- 10Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 10. 3. 2021
- 11Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 10. 3. 2021
- 12Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 10. 3. 2021
- 13Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 10. 3. 2021
- 14Čistiace a upratovacie službyod 10. 3. 2021
- 15Administratívne službyod 10. 3. 2021
- 16Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 10. 3. 2021
- 17Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 10. 3. 2021
- 18Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 10. 3. 2021
- 19Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmienod 10. 3. 2021
- 20Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb:od 10. 3. 2021
- 21Uskutočňovanie krajinno-architektonických sadovníckych dielod 10. 3. 2021
- 22Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 10. 3. 2021
- 23Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 10. 3. 2021
- 24Výroba potravinárskych výrobkovod 10. 3. 2021
- 25Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 7. 5. 2014
- 26Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 7. 5. 2014
- 27Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 7. 5. 2014
- 28Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaod 7. 5. 2014
- 29Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 7. 5. 2014
- 30Prenájom hnuteľných vecíod 7. 5. 2014
- 31Skladovanieod 7. 5. 2014
- 32Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 7. 5. 2014
- 33Prevádzka malých plavidielod 7. 5. 2014
- 34Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 7. 5. 2014
- 35Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 7. 5. 2014
- 36Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 7. 5. 2014
- 37Výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 7. 5. 2014
- 38Opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 7. 5. 2014
- 39Prípravné práce k realizácii stavbyod 7. 5. 2014
- 40Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 7. 5. 2014
- 41Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 5. 2014
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/47729040
- RÚZ ID
- 1545448
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 5. 2014Založenie spoločnosti205
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat975 824 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 10. 12. 2015Registrácia platcu DPHSK2024094248