K&K Pharmacy II. s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -5.3 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 88/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (86 tis. €), je zisková.
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
- EBITDA marža32,4 %
- ROA (návratnosť aktív)2,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)7,5 %
- Zadlženosť63 %
- Kapitálová primeranosť36,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 22.26netIncome: 19 242revenue: 86 441prevNetIncome: -5 649
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 36.74equity: 256 154assets: 697 222
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 63.26equity: 256 154assets: 697 222
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 70.08revenueYoY: -5.29validHistoryYears: 8.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 32.40netMargin: 22.26ebitda: 28 006revenue: 86 441
Altman Z''-Score2.74Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.72 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.18 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.23 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.61 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.76 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.76 % vs. predchádzajúce -0.73 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 63.26 % vs. predchádzajúce 69.50 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.12× vs. predchádzajúce 0.12×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 22.26 % vs. predchádzajúca -6.19 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 36.74 % vs. predchádzajúca 30.50 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 5 % na 86 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 22.3 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.22 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 32.4 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 37 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 86 tis. € | 91 tis. € | −5,3 % |
| EBITDA | 28 tis. € | -1 tis. € | +25× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 25 tis. € | -1 tis. € | +25× |
| Čistý zisk | 19 tis. € | -6 tis. € | +440,6 % |
| Aktíva | 697 tis. € | 777 tis. € | −10,2 % |
| Vlastné imanie | 256 tis. € | 237 tis. € | +8,1 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 23. 4. 2015
- Sídlo
- Pribinova 14, 81109, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Štatutárny orgán
- 4 4 osoby (po prihlásení)
- 23. 4. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie36.7%
- Cudzie zdroje63.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 86 tis. € | 697 tis. € | 256 tis. € | 28 tis. € | 19 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 91 tis. € | 777 tis. € | 237 tis. € | -1 tis. € | -6 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 130 tis. € | 792 tis. € | 243 tis. € | 53 tis. € | 38 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 392 tis. € | 970 tis. € | 205 tis. € | 130 tis. € | 100 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 1,3 mil. € | 926 tis. € | 105 tis. € | 142 tis. € | 93 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 193 tis. € | 300 tis. € | 12 tis. € | 16 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 18 tis. € | 8 tis. € | — | -105 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 2 tis. € | 16 tis. € | 8 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 2 tis. € | 14 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2015 | Riadna | — | 11 tis. € | 5 tis. € | -33 € | -49 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti23. 4. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla23. 4. 2015 → 7. 6. 2024
Panenská 18, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 24. 10. 2020
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 23. 4. 2015
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 23. 4. 2015
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 23. 4. 2015
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 23. 4. 2015
- 6Administratívne službyod 23. 4. 2015
- 7Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 23. 4. 2015
- 8Počítačové službyod 23. 4. 2015
- 9Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 23. 4. 2015
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 23. 4. 2015
- 11Reklamné a marketingové službyod 23. 4. 2015
- 12Prieskum trhu a verejnej mienkyod 23. 4. 2015
- 13Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 23. 4. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48085472
- RÚZ ID
- 1593347
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 23. 4. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat1 329 454 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 25. 1. 2019Registrácia platcu DPHSK2120075771
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna
- 23. 4. 2015Zmena sídlaPanenská 18, Bratislava