LETS GO TRAVEL s. r. o.
aktívnaKľúčové insighty
Stabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +4.1 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 63/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje malé tržby (30 tis. €).
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
- EBITDA marža1,9 %
- ROA (návratnosť aktív)3,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)3,3 %
- Zadlženosť9 %
- Kapitálová primeranosť90,6 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 1.33netIncome: 405.00revenue: 30 494prevNetIncome: 4 440
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 90.57equity: 12 204assets: 13 475
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 9.43equity: 12 204assets: 13 475
Rast13 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 2.29revenueYoY: 4.08validHistoryYears: 9.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 1.95netMargin: 1.33ebitda: 594.00revenue: 30 494
Altman Z''-Score13.86Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.78 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.74 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.25 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 10.08 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.01 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.01 % vs. predchádzajúce 28.38 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 9.43 % vs. predchádzajúce 24.58 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.26× vs. predchádzajúce 1.87×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 1.33 % vs. predchádzajúca 15.15 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 90.57 % vs. predchádzajúca 75.42 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 30494 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (4 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Info
Čistá marža len 1.3 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 91 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2023 | 2022 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 30 tis. € | 29 tis. € | +4,1 % |
| EBITDA | 594 € | 5 tis. € | −88,8 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 535 € | 5 tis. € | −88,8 % |
| Čistý zisk | 405 € | 4 tis. € | −90,9 % |
| Aktíva | 13 tis. € | 16 tis. € | −13,9 % |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 12 tis. € | +3,4 % |
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 6. 8. 2015
- Sídlo
- Tichá 36, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Štatutárny orgán
- 3 3 osoby (po prihlásení)
- 6. 8. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra financovania
- Vlastné imanie90.6%
- Cudzie zdroje9.4%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023aktuálny | Riadna | 30 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 594 € | 405 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 29 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 47 tis. € | 12 tis. € | 7 tis. € | -33 € | -142 € | EUR |
| 2020 | Riadna | 49 tis. € | 9 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | 316 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 49 tis. € | 40 tis. € | 7 tis. € | 603 € | 345 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 41 tis. € | 74 tis. € | 7 tis. € | 196 € | -67 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 17 tis. € | 38 tis. € | 7 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 29 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € | 774 € | EUR |
| 2015 | Riadna | 25 tis. € | 10 tis. € | 5 tis. € | -111 € | -146 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 3 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti6. 8. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2023aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
- Účtovná závierka 2015JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 1. 9. 2021
- 2sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 6. 8. 2015
- 3sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 6. 8. 2015
- 4sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 6. 8. 2015
- 5administratívne službyod 6. 8. 2015
- 6činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 6. 8. 2015
- 7reklamné a marketingové službyod 6. 8. 2015
- 8ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 6. 8. 2015
- 9počítačové službyod 6. 8. 2015
- 10kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 6. 8. 2015
- 11vydavateľská činnosťod 6. 8. 2015
- 12vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 6. 8. 2015
- 13prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 6. 8. 2015
- 14organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 6. 8. 2015
- 15prieskum trhu a verejnej mienkyod 6. 8. 2015
- 16fotografické službyod 6. 8. 2015
- 17prevádzkovanie cestovnej kancelárieod 6. 8. 2015
- 18prevádzkovanie cestovnej agentúryod 6. 8. 2015
- 19služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 6. 8. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/48230758
- RÚZ ID
- 1598372
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 6. 8. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat49 340 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 31. 12. 2015Zverejnená účtovná závierka za rok 2015Riadna