OuuYee s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 127549 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 65/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (55 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 4. 12. 2015
- Sídlo
- Strakova 3, 81101, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža82,4 %
- ROA (návratnosť aktív)55,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)101,3 %
- Zadlženosť45 %
- Kapitálová primeranosť54,9 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 80.60netIncome: 44 238revenue: 54 889prevNetIncome: -10 751
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 54.89equity: 43 663assets: 79 549
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 45.11equity: 43 663assets: 79 549
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -10.09revenueYoY: 127 548,837validHistoryYears: 9.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 82.36netMargin: 80.60ebitda: 45 209revenue: 54 889
Altman Z''-Score4.54Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.08 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.06 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 3.25 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.28 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 55.61 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 55.61 % vs. predchádzajúce -9.08 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 45.11 % vs. predchádzajúce 100.49 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.69× vs. predchádzajúce 0.00×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 80.60 % vs. predchádzajúca -25002.33 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 54.89 % vs. predchádzajúca -0.49 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 33 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- ROE 101 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (43663 €) — nereprezentatívne.
- Tržby +127549 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 127549 % na 55 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 80.6 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.81 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 82.4 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 55 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 55 tis. € | 43 € | +1275× |
| EBITDA | 45 tis. € | -10 tis. € | +534,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 41 tis. € | -9 tis. € | +534,6 % |
| Čistý zisk | 44 tis. € | -11 tis. € | +511,5 % |
| Aktíva | 80 tis. € | 118 tis. € | −32,8 % |
| Vlastné imanie | 44 tis. € | -576 € | +77× |
- 4. 12. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie54.9%
- Cudzie zdroje45.1%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 55 tis. € | 80 tis. € | 44 tis. € | 45 tis. € | 44 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 43 € | 118 tis. € | -576 € | -10 tis. € | -11 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 10 tis. € | 137 tis. € | 10 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 4 tis. € | 12 tis. € | -21 tis. € | -10 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 7 tis. € | 27 tis. € | -11 tis. € | -20 tis. € | -20 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 126 tis. € | 53 tis. € | 9 tis. € | -18 tis. € | -19 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 481 tis. € | 85 tis. € | 19 tis. € | 7 tis. € | 5 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 231 tis. € | 62 tis. € | -7 tis. € | 545 € | 140 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 129 tis. € | 29 tis. € | -7 tis. € | -9 tis. € | -10 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 439 € | 4 tis. € | -961 € | -1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti4. 12. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 4. 12. 2015
- 2Rozmnožovanie nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu so súhlasom autoraod 4. 12. 2015
- 3Výroba bižutérie a suvenírovod 4. 12. 2015
- 4Výroba hračiek a hierod 4. 12. 2015
- 5Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 4. 12. 2015
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 4. 12. 2015
- 7Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 4. 12. 2015
- 8Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 4. 12. 2015
- 9Prevádzkovanie úschovníod 4. 12. 2015
- 10Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 4. 12. 2015
- 11Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 4. 12. 2015
- 12Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 4. 12. 2015
- 13Prevádzkovanie výdajne stravyod 4. 12. 2015
- 14Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 4. 12. 2015
- 15Vydavateľská činnosťod 4. 12. 2015
- 16Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 4. 12. 2015
- 17Počítačové službyod 4. 12. 2015
- 18Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 4. 12. 2015
- 19Činnosť informačných kanceláriíod 4. 12. 2015
- 20Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 4. 12. 2015
- 21Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 4. 12. 2015
- 22Reklamné a marketingové službyod 4. 12. 2015
- 23Prieskum trhu a verejnej mienkyod 4. 12. 2015
- 24Dizajnérske činnostiod 4. 12. 2015
- 25Fotografické službyod 4. 12. 2015
- 26Služby požičovníod 4. 12. 2015
- 27Prenájom hnuteľných vecíod 4. 12. 2015
- 28Informačná činnosť - mestské, turistické informačné centráod 4. 12. 2015
- 29Čistiace a upratovacie službyod 4. 12. 2015
- 30Administratívne službyod 4. 12. 2015
- 31Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 4. 12. 2015
- 32Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 4. 12. 2015
- 33Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 4. 12. 2015
- 34Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 4. 12. 2015
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50041495
- RÚZ ID
- 1625772
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 4. 12. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat480 720 EUR · rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 15. 10. 2017Registrácia platcu DPHSK2120164310
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna