MOFO SK s. r. o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -6.1 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 30/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (448 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 28. 11. 2015
- Sídlo
- Námestie SNP 19, 81101, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža-2,1 %
- ROA (návratnosť aktív)-8,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-32,8 %
- Zadlženosť73 %
- Kapitálová primeranosť27,1 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -6.82netIncome: -30 531revenue: 447 965prevNetIncome: 14 323
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 27.08equity: 93 121assets: 343 879
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 72.92equity: 93 121assets: 343 879
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 1.63revenueYoY: -6.06validHistoryYears: 10.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -2.15netMargin: -6.82ebitda: -9 619revenue: 447 965
Altman Z''-Score-0.49Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.53 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.25 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.16 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.39 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score0 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -8.88 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -8.88 % vs. predchádzajúce 4.34 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 72.92 % vs. predchádzajúce 62.52 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.30× vs. predchádzajúce 1.45×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -6.82 % vs. predchádzajúca 3.00 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 27.08 % vs. predchádzajúca 37.48 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 6 % na 448 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -6.8 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Info
Kapitálová primeranosť 27 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 448 tis. € | 477 tis. € | −6,1 % |
| EBITDA | -10 tis. € | 20 tis. € | −147,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -9 tis. € | 18 tis. € | −147,7 % |
| Čistý zisk | -31 tis. € | 14 tis. € | −313,2 % |
| Aktíva | 344 tis. € | 330 tis. € | +4,2 % |
| Vlastné imanie | 93 tis. € | 124 tis. € | −24,7 % |
- 28. 11. 2015Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie27.1%
- Cudzie zdroje72.9%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 448 tis. € | 344 tis. € | 93 tis. € | -10 tis. € | -31 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 477 tis. € | 330 tis. € | 124 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 452 tis. € | 225 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 314 tis. € | 230 tis. € | -26 tis. € | -43 tis. € | -45 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 263 tis. € | 256 tis. € | -97 tis. € | -38 tis. € | -40 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 221 tis. € | 214 tis. € | -57 tis. € | -68 tis. € | -76 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 459 tis. € | 245 tis. € | 19 tis. € | 17 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 379 tis. € | 166 tis. € | 17 tis. € | -8 tis. € | -9 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 441 tis. € | 202 tis. € | 37 tis. € | 7 tis. € | 156 € | EUR |
| 2016 | Riadna | 387 tis. € | 245 tis. € | 50 tis. € | 53 tis. € | 40 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti28. 11. 2015
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50048902
- RÚZ ID
- 1628901
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 28. 11. 2015Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat476 871 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 23. 5. 2016Registrácia platcu DPHSK2120162880