IKOONA s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 75 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 69/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (67 tis. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 19. 4. 2016
- Sídlo
- Lermontovova 3, 81105, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža2,5 %
- ROA (návratnosť aktív)0,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)0,3 %
- Zadlženosť38 %
- Kapitálová primeranosť62,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.805netIncome: 541.00revenue: 67 240prevNetIncome: 32 278
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 62.05equity: 158 179assets: 254 942
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 37.95equity: 158 179assets: 254 942
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 24.29revenueYoY: -75.28validHistoryYears: 10.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 2.51netMargin: 0.805ebitda: 1 685revenue: 67 240
Altman Z''-Score4.93Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.22 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.96 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.04 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.72 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.21 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.21 % vs. predchádzajúce 18.73 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 37.95 % vs. predchádzajúce 8.54 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.26× vs. predchádzajúce 1.58×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.80 % vs. predchádzajúca 11.87 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 62.05 % vs. predchádzajúca 91.46 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 75 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 0.8 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 62 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 67 tis. € | 272 tis. € | −75,3 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 38 tis. € | −95,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 35 tis. € | −95,6 % |
| Čistý zisk | 541 € | 32 tis. € | −98,3 % |
| Aktíva | 255 tis. € | 172 tis. € | +47,9 % |
| Vlastné imanie | 158 tis. € | 158 tis. € | +0,3 % |
- 19. 4. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie62.0%
- Cudzie zdroje38.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 67 tis. € | 255 tis. € | 158 tis. € | 2 tis. € | 541 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 272 tis. € | 172 tis. € | 158 tis. € | 38 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 128 tis. € | 173 tis. € | 125 tis. € | 35 tis. € | 28 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 319 tis. € | 211 tis. € | 97 tis. € | 75 tis. € | 55 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 214 tis. € | 99 tis. € | 42 tis. € | -6 tis. € | -7 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 119 tis. € | 85 tis. € | 50 tis. € | 31 tis. € | 24 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 116 tis. € | 34 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 17 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 8 tis. € | 9 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 10 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 1 tis. € | 984 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla14. 3. 2023 → 7. 5. 2024
Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Zmena sídla18. 3. 2021 → 13. 3. 2023
Mlynské nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Zmena sídla17. 11. 2020 → 17. 3. 2021
Sobotské námestie 1743/36, Poprad
- Zmena sídla29. 9. 2020 → 16. 11. 2020
Sobotské námestie 38, Poprad
- Zmena obchodného mena11. 12. 2019 → 27. 4. 2022
IKOONA Construction s.r.o.
- Zmena sídla11. 12. 2019 → 28. 9. 2020
Staromestská 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Zmena sídla7. 6. 2016 → 10. 12. 2019
Bancíkovej 1/A, Bratislava
- Založenie spoločnosti19. 4. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena19. 4. 2016 → 10. 12. 2019
DEBREARCH s. r. o.
- Zmena sídla19. 4. 2016 → 6. 6. 2016
Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50207725
- RÚZ ID
- 1624147
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 19. 4. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 14. 3. 2023Zmena sídlaMostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat319 483 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 18. 3. 2021Zmena sídlaMlynské nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 17. 11. 2020Zmena sídlaSobotské námestie 1743/36, Poprad
- 29. 9. 2020Zmena sídlaSobotské námestie 38, Poprad
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 11. 12. 2019Zmena obchodného mena→ IKOONA Construction s.r.o.
- 11. 12. 2019Zmena sídlaStaromestská 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 8. 3. 2019Registrácia platcu DPHSK2120282956
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 7. 6. 2016Zmena sídlaBancíkovej 1/A, Bratislava
- 19. 4. 2016Zmena obchodného mena→ DEBREARCH s. r. o.
- 19. 4. 2016Zmena sídlaBratislava