Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Kissin Reality PO, s.r.o.

aktívna
Lermontovova 911/3, 81105, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
spoločnosť s ručením obmedzeným
Tržby (2019)49 tis. €
9,7 %vs 2018
Zisk (2019)118 €
89,2 %vs 2018
Vlastné imanie (2019)10 tis. €
1,1 %vs 2018
Zadlženosť (2019)83 %
6,1 %Vysokávs 2018
ROE (2019)1.1 %
89,3 %Slabévs 2018

Stabilné tržby

Medziročná zmena tržieb o +9.7 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 40/100

Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (49 tis. €), zadlženosť je vysoká.

Nízka maržačistá marža len 0.2 %
Zvýšená zadlženosťcudzie zdroje tvoria 83 % aktív
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
16. 4. 2016
Sídlo
Lermontovova 911/3, 81105, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2019)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža0,7 %
  • ROA (návratnosť aktív)0,2 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)1,1 %
  • Zadlženosť83 %
  • Kapitálová primeranosť17,4 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (49 tis. €), zadlženosť je vysoká.
40/ 100Slabá
Ziskovosť6 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: 0.243
  • netIncome: 118.00
  • revenue: 48 629
  • prevNetIncome: 1 093
Kapitál7 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 17.45
  • equity: 10 294
  • assets: 59 004
Zadlženosť3 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: 82.55
  • equity: 10 294
  • assets: 59 004
Rast20 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 124.46
  • revenueYoY: 9.74
  • validHistoryYears: 4.00
Efektivita4 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: 0.677
  • netMargin: 0.243
  • ebitda: 329.00
  • revenue: 48 629
Altman Z''-Score1.17Šedá zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.560.34aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.260.57aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.720.03aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.050.22presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score1 / 6slabá

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = 0.20 %
    splnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.20 % vs. predchádzajúce 2.38 %.
    nesplnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť 82.55 % vs. predchádzajúce 77.84 %.
    nesplnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 0.82× vs. predchádzajúce 0.96×.
    nesplnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.24 % vs. predchádzajúca 2.47 %.
    nesplnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 17.45 % vs. predchádzajúca 22.16 %.
    nesplnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Mikrofirma (tržby 48629 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne stúpli o 10 % na 49 tis. € — stabilný organický rast.

  • Info

    Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.

  • Upozornenie

    Kapitálová primeranosť len 17 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.

Finančný prehľad (2019)
Položka20192018Zmena
Tržby49 tis. €44 tis. €+9,7 %
EBITDA329 €790 €−58,4 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)296 €711 €−58,4 %
Čistý zisk118 €1 tis. €−89,2 %
Aktíva59 tis. €46 tis. €+28,5 %
Vlastné imanie10 tis. €10 tis. €+1,1 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 16. 4. 2016Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
  • 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby