REMBONA k.s.
aktívnaStabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 66/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Pre túto firmu nemáme dostatok finančných údajov na zhrnutie.
- Právna forma
- komanditná spoločnosť
- Dátum vzniku
- 14. 4. 2016
- Sídlo
- Mateja Bela 8, 81106, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža—
- ROA (návratnosť aktív)1,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,9 %
- Zadlženosť47 %
- Kapitálová primeranosť52,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť10 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: —netIncome: 5 904revenue: —prevNetIncome: 143 917
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 52.66equity: 305 534assets: 580 234
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 47.34equity: 305 534assets: 580 234
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: —validHistoryYears: 0.000
Efektivita10 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: —netMargin: —ebitda: -5 049revenue: —
Altman Z''-Score3.87Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.04 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.71 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.05 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.17 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.02 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.02 % vs. predchádzajúce 31.13 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 47.34 % vs. predchádzajúce 35.20 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieChýba obrat aktív alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Chýba čistá marža alebo predchádzajúce obdobie.nedostupné
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 52.66 % vs. predchádzajúca 64.80 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 8 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 53 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2023 | 2022 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | -5 tis. € | -690 € | −631,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -5 tis. € | -621 € | −631,7 % |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 144 tis. € | −95,9 % |
| Aktíva | 580 tis. € | 462 tis. € | +25,5 % |
| Vlastné imanie | 306 tis. € | 300 tis. € | +2,0 % |
- 14. 4. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra financovania
- Vlastné imanie52.7%
- Cudzie zdroje47.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023aktuálny | Riadna | — | 580 tis. € | 306 tis. € | -5 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 462 tis. € | 300 tis. € | -690 € | 144 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 160 tis. € | 156 tis. € | -900 € | 2 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 157 tis. € | 154 tis. € | -5 tis. € | 158 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 38 tis. € | -4 tis. € | -1 tis. € | 601 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 33 tis. € | -4 tis. € | -1 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 24 tis. € | -2 tis. € | -1 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 187 € | -503 € | -951 € | -1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla24. 10. 2020 → 17. 8. 2023
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača
- Založenie spoločnosti14. 4. 2016
komanditná spoločnosť
- Zmena sídla14. 4. 2016 → 23. 10. 2020
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2023aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 18. 8. 2023
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 14. 4. 2016
- 3Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 14. 4. 2016
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 14. 4. 2016
- 5Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 14. 4. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50277880
- RÚZ ID
- 1621652
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 14. 4. 2016Založenie spoločnostikomanditná spoločnosť
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 24. 10. 2020Zmena sídlaKarpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 14. 4. 2016Zmena sídlaKopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka