OMNI Holding s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 37 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 100/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (116 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 13. 5. 2016
- Sídlo
- Námiestie SNP 14, 81106, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža30,9 %
- ROA (návratnosť aktív)32,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)43,2 %
- Zadlženosť25 %
- Kapitálová primeranosť74,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 23.91netIncome: 27 762revenue: 116 100prevNetIncome: 22 045
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 74.70equity: 64 247assets: 86 003
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 25.30equity: 64 247assets: 86 003
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 131.65revenueYoY: 36.72validHistoryYears: 9.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 30.90netMargin: 23.91ebitda: 35 880revenue: 116 100
Altman Z''-Score9.20Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.47 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.25 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.38 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 3.10 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 32.28 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 32.28 % vs. predchádzajúce 20.37 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 25.30 % vs. predchádzajúce 66.29 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.35× vs. predchádzajúce 0.78×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 23.91 % vs. predchádzajúca 25.96 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 74.70 % vs. predchádzajúca 33.71 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 37 % na 116 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 23.9 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.24 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 30.9 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 75 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 116 tis. € | 85 tis. € | +36,7 % |
| EBITDA | 36 tis. € | 27 tis. € | +31,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 32 tis. € | 25 tis. € | +31,4 % |
| Čistý zisk | 28 tis. € | 22 tis. € | +25,9 % |
| Aktíva | 86 tis. € | 108 tis. € | −20,5 % |
| Vlastné imanie | 64 tis. € | 36 tis. € | +76,1 % |
- 13. 5. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie74.7%
- Cudzie zdroje25.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 116 tis. € | 86 tis. € | 64 tis. € | 36 tis. € | 28 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 85 tis. € | 108 tis. € | 36 tis. € | 27 tis. € | 22 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 59 tis. € | 74 tis. € | 14 tis. € | -4 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 47 tis. € | 47 tis. € | 19 tis. € | 9 tis. € | 8 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 6 tis. € | 13 tis. € | 11 tis. € | 689 € | 587 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 14 tis. € | 19 tis. € | 10 tis. € | 8 tis. € | 6 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 8 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 340 € | 3 tis. € | 2 tis. € | -1 tis. € | -2 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 140 € | 4 tis. € | 4 tis. € | -760 € | -779 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 4 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla7. 6. 2022 → 5. 2. 2024
Na Hrebienku 5433/40, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- Založenie spoločnosti13. 5. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena13. 5. 2016 → 27. 9. 2022
Contrast s. r. o.
- Zmena sídla13. 5. 2016 → 6. 6. 2022
Strmý Vŕšok 7, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba potravinárskych výrobkovod 7. 6. 2022
- 2Opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z drevaod 7. 6. 2022
- 3Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 7. 6. 2022
- 4Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 7. 6. 2022
- 5Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 7. 6. 2022
- 6Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 7. 6. 2022
- 7Prípravné práce k realizácií stavbyod 7. 6. 2022
- 8Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérovod 7. 6. 2022
- 9Finančný lízingod 7. 6. 2022
- 10Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 7. 6. 2022
- 11Faktoring a forfaitingod 7. 6. 2022
- 12Vedenie účtovníctvaod 7. 6. 2022
- 13Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technický, spoločenských a humanitných viedod 7. 6. 2022
- 14Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 7. 6. 2022
- 15Skladovanie a uskladňovanieod 13. 5. 2016
- 16Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 13. 5. 2016
- 17Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 13. 5. 2016
- 18Baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 13. 5. 2016
- 19Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 13. 5. 2016
- 20Prenájom hnuteľných vecíod 13. 5. 2016
- 21Prevádzkovanie športových zariadeníod 13. 5. 2016
- 22Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 13. 5. 2016
- 23Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 13. 5. 2016
- 24Reklamné a marketingové službyod 13. 5. 2016
- 25Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 13. 5. 2016
- 26Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 13. 5. 2016
- 27Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 13. 5. 2016
- 28Administratívne službyod 13. 5. 2016
- 29Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 13. 5. 2016
- 30Služby požičovníod 13. 5. 2016
- 31Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 13. 5. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50324527
- RÚZ ID
- 1630852
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 13. 5. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat116 100 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 12. 4. 2023Registrácia platcu DPHSK2120275388
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 7. 6. 2022Zmena sídlaNa Hrebienku 5433/40, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 13. 5. 2016Zmena obchodného mena→ Contrast s. r. o.
- 13. 5. 2016Zmena sídlaStrmý Vŕšok 7, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica