Remira s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -6.0 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 42/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje malé tržby (96 tis. €), je dlhodobo stratová a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 20. 5. 2016
- Sídlo
- Mostová 2, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža11,7 %
- ROA (návratnosť aktív)-0,6 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-7,1 %
- Zadlženosť91 %
- Kapitálová primeranosť9,2 %
Finančné zdravie
Ziskovosť4 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -4.06netIncome: -3 886revenue: 95 722prevNetIncome: -22 706
Kapitál3 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 9.16equity: 54 990assets: 600 196
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 90.84equity: 54 990assets: 600 196
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 47.80revenueYoY: -5.99validHistoryYears: 8.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 11.71netMargin: -4.06ebitda: 11 206revenue: 95 722
Altman Z''-Score0.39Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.18 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.00 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.11 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.11 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -0.65 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -0.65 % vs. predchádzajúce -3.78 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 90.84 % vs. predchádzajúce 90.19 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.16× vs. predchádzajúce 0.17×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -4.06 % vs. predchádzajúca -22.30 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 9.16 % vs. predchádzajúca 9.81 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 10 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Upozornenie
Tržby medziročne klesli o 6 % na 96 tis. €. Môže ísť o sezónny výkyv alebo stratu zákazníkov.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -4.1 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 9 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 96 tis. € | 102 tis. € | −6,0 % |
| EBITDA | 11 tis. € | -4 tis. € | +387,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 10 tis. € | -4 tis. € | +387,2 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | -23 tis. € | +82,9 % |
| Aktíva | 600 tis. € | 600 tis. € | −0,0 % |
| Vlastné imanie | 55 tis. € | 59 tis. € | −6,6 % |
- 20. 5. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie9.2%
- Cudzie zdroje90.8%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 96 tis. € | 600 tis. € | 55 tis. € | 11 tis. € | -4 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 102 tis. € | 600 tis. € | 59 tis. € | -4 tis. € | -23 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 101 tis. € | 585 tis. € | 82 tis. € | -5 tis. € | -20 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 81 tis. € | 586 tis. € | 102 tis. € | -19 tis. € | -31 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 39 tis. € | 589 tis. € | 133 tis. € | -15 tis. € | -27 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 91 tis. € | 603 tis. € | 160 tis. € | 168 tis. € | 124 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 83 tis. € | 725 tis. € | 36 tis. € | 25 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 6 tis. € | 725 tis. € | 26 tis. € | -5 tis. € | -14 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 146 tis. € | -10 tis. € | -14 tis. € | -15 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | -58 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 1 osobou a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti20. 5. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena20. 5. 2016 → 23. 1. 2017
Bývanie Dubeň s. r. o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 17. 8. 2018
- 2Nákup a predaj nehnuteľnostíod 17. 8. 2018
- 3Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 20. 5. 2016
- 4Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 20. 5. 2016
- 5Reklamné a marketingové službyod 20. 5. 2016
- 6Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 20. 5. 2016
- 7Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 20. 5. 2016
- 8Prenájom hnuteľných vecíod 20. 5. 2016
- 9Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 20. 5. 2016
- 10Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 20. 5. 2016
- 11Administratívne službyod 20. 5. 2016
- 12Vedenie účtovníctvaod 20. 5. 2016
- 13Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 20. 5. 2016
- 14Prenájom nehnuteľností s poskytovaním výlučne základných služieb spojených s prenájmomod 20. 5. 2016
- 15Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 20. 5. 2016
- 16Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 20. 5. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50335740
- RÚZ ID
- 1626959
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 20. 5. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat101 825 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 19. 7. 2017Registrácia platcu DPHSK2120291503
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 20. 5. 2016Zmena obchodného mena→ Bývanie Dubeň s. r. o.