SKK-REAL s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o -3.6 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 76/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (1,0 mil. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 11. 10. 2016
- Sídlo
- Dvořákovo nábrežie 7527/10D, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža23,3 %
- ROA (návratnosť aktív)2,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)10,3 %
- Zadlženosť72 %
- Kapitálová primeranosť27,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 12.44netIncome: 125 934revenue: 1 012 319prevNetIncome: 93 297
Kapitál12 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 27.75equity: 1 219 580assets: 4 395 317
Zadlženosť7 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 72.25equity: 1 219 580assets: 4 395 317
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 100.35revenueYoY: -3.57validHistoryYears: 9.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 23.26netMargin: 12.44ebitda: 235 504revenue: 1 012 319
Altman Z''-Score2.14Šedá zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.55 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.89 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.31 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.40 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 2.87 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 2.87 % vs. predchádzajúce 3.11 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 72.25 % vs. predchádzajúce 63.59 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.23× vs. predchádzajúce 0.35×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 12.44 % vs. predchádzajúca 8.89 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 27.75 % vs. predchádzajúca 36.41 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Info
Tržby zostali medziročne takmer nezmenené (-4 %). Firma si udržiava stabilnú pozíciu na trhu.
- Pozitívne
Čistá marža 12.4 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
EBITDA marža 23.3 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 28 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,0 mil. € | 1,0 mil. € | −3,6 % |
| EBITDA | 236 tis. € | 198 tis. € | +19,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 212 tis. € | 178 tis. € | +19,1 % |
| Čistý zisk | 126 tis. € | 93 tis. € | +35,0 % |
| Aktíva | 4,4 mil. € | 3,0 mil. € | +46,3 % |
| Vlastné imanie | 1,2 mil. € | 1,1 mil. € | +11,5 % |
- 11. 10. 2016Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie27.7%
- Cudzie zdroje72.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 1,0 mil. € | 4,4 mil. € | 1,2 mil. € | 236 tis. € | 126 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 1,0 mil. € | 3,0 mil. € | 1,1 mil. € | 198 tis. € | 93 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,1 mil. € | 2,9 mil. € | 1,0 mil. € | 268 tis. € | 173 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 879 tis. € | 2,9 mil. € | 828 tis. € | 289 tis. € | 185 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 836 tis. € | 2,8 mil. € | 642 tis. € | 252 tis. € | 156 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 908 tis. € | 2,7 mil. € | 486 tis. € | 291 tis. € | 200 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 814 tis. € | 2,6 mil. € | 286 tis. € | 285 tis. € | 191 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 428 tis. € | 2,6 mil. € | 96 tis. € | 129 tis. € | 74 tis. € | EUR |
| 2016 | Riadna | 4 tis. € | 136 tis. € | 22 tis. € | 995 € | 729 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 5 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti11. 10. 2016
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla11. 10. 2016 → 25. 9. 2020
Landererova 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
- Účtovná závierka 2016JSON detail
Predmet podnikania
- 1Výroba alebo uskladňovanie a dodávka elektriny zariadeniami na výrobu elektriny alebo zariadeniami na uskladňovanie elektriny s celkovým inštalovaným výkonom do 1 MW vrátaneod 27. 1. 2026
- 2Prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch pre motorové vozidlá ak garáže, prípadne odstavné plochy slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnostiod 8. 7. 2025
- 3Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 11. 10. 2016
- 4Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 11. 10. 2016
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 11. 10. 2016
- 6Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 11. 10. 2016
- 7Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 11. 10. 2016
- 8Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 11. 10. 2016
- 9Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 11. 10. 2016
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 11. 10. 2016
- 11Počítačové službyod 11. 10. 2016
- 12Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 11. 10. 2016
- 13Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 11. 10. 2016
- 14Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 11. 10. 2016
- 15Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 11. 10. 2016
- 16Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 11. 10. 2016
- 17Čistiace a upratovacie službyod 11. 10. 2016
- 18Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 11. 10. 2016
- 19Prevádzkovanie výdajne stravyod 11. 10. 2016
- 20Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 11. 10. 2016
- 21Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 11. 10. 2016
- 22Administratívne službyod 11. 10. 2016
- 23Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 11. 10. 2016
- 24Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 11. 10. 2016
- 25Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 11. 10. 2016
- 26Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 11. 10. 2016
- 27Sťahovacie službyod 11. 10. 2016
- 28Prípravné práce k realizácii stavbyod 11. 10. 2016
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50540939
- RÚZ ID
- 1662476
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 11. 10. 2016Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat1 116 856 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 31. 12. 2016Zverejnená účtovná závierka za rok 2016Riadna
- 23. 12. 2016Registrácia platcu DPHSK2120368448
- 11. 10. 2016Zmena sídlaLandererova 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto