WoOoW Group s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 270 %.
Záporné vlastné imanie
Firma vykazuje záporné vlastné imanie — môže ísť o nadmernú zadlženosť.
Skóre 47/100
Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.
Firma dosahuje tržby (240 tis. €), je zisková a vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 2. 2. 2017
- Sídlo
- Prešernova 4, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža15,4 %
- ROA (návratnosť aktív)29,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)—
- Zadlženosť211 %
- Kapitálová primeranosť-110,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 13.05netIncome: 31 304revenue: 239 938prevNetIncome: -152 579
Kapitál0 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: -110.69equity: -116 274assets: 105 047
Zadlženosť0 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 210.69equity: -116 274assets: 105 047
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 270.31validHistoryYears: 2.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 15.44netMargin: 13.05ebitda: 37 050revenue: 239 938
Altman Z''-Score-4.48Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | -2.18 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -3.76 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.01 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | -0.55 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 29.80 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 29.80 % vs. predchádzajúce -155.26 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 210.69 % vs. predchádzajúce 250.17 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.28× vs. predchádzajúce 0.66×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 13.05 % vs. predchádzajúca -235.49 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna -110.69 % vs. predchádzajúca -150.17 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +270 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- Záporné vlastné imanie — záväzky prevyšujú majetok, riziko platobnej neschopnosti.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Záporné vlastné imanie — Z''-Score bude veľmi nízky, firma je technicky predĺžená.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 270 % na 240 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 13.0 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Riziko
Vlastné imanie je záporné — firma je predlžená. Záväzky prevyšujú majetok, čo môže viesť k platobnej neschopnosti.
- Pozitívne
ROA 29.8 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2018 | 2017 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 240 tis. € | 65 tis. € | +270,3 % |
| EBITDA | 37 tis. € | -152 tis. € | +124,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 33 tis. € | -137 tis. € | +124,3 % |
| Čistý zisk | 31 tis. € | -153 tis. € | +120,5 % |
| Aktíva | 105 tis. € | 98 tis. € | +6,9 % |
| Vlastné imanie | -116 tis. € | -148 tis. € | +21,2 % |
- 2. 2. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2018Štruktúra financovania
- Cudzie zdroje
- 221 tis. €
- Aktíva spolu
- 105 tis. €
- Vlastné imanie
- −116 tis. €
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018aktuálny | Riadna | 240 tis. € | 105 tis. € | -116 tis. € | 37 tis. € | 31 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 65 tis. € | 98 tis. € | -148 tis. € | -152 tis. € | -153 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti2. 2. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2018aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50693361
- RÚZ ID
- 1678129
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 2. 2. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat239 938 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna