PETRI Group, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +6.7 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 71/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (2 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 17. 2. 2017
- Sídlo
- Tolstého 5, 81106, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža25,2 %
- ROA (návratnosť aktív)3,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)10,5 %
- Zadlženosť63 %
- Kapitálová primeranosť37,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 6.29netIncome: 147.00revenue: 2 338prevNetIncome: -283.00
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 36.96equity: 1 401assets: 3 791
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 63.04equity: 1 401assets: 3 791
Rast10 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 1.80revenueYoY: 6.66validHistoryYears: 9.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 25.24netMargin: 6.29ebitda: 590.00revenue: 2 338
Altman Z''-Score-0.84Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.73 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -3.07 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.89 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.62 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.88 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.88 % vs. predchádzajúce -7.68 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 63.04 % vs. predchádzajúce 65.93 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.62× vs. predchádzajúce 0.60×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 6.29 % vs. predchádzajúca -12.91 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 36.96 % vs. predchádzajúca 34.07 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 2338 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 7 % na 2338 € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 6.3 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
EBITDA marža 25.2 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Info
Kapitálová primeranosť 37 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. € | 2 tis. € | +6,7 % |
| EBITDA | 590 € | 152 € | +288,2 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 531 € | 137 € | +288,2 % |
| Čistý zisk | 147 € | -283 € | +151,9 % |
| Aktíva | 4 tis. € | 4 tis. € | +2,9 % |
| Vlastné imanie | 1 tis. € | 1 tis. € | +11,6 % |
- 17. 2. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie37.0%
- Cudzie zdroje63.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 2 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | 590 € | 147 € | EUR |
| 2024 | Riadna | 2 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | 152 € | -283 € | EUR |
| 2023 | Riadna | 605 € | 5 tis. € | 5 tis. € | -338 € | -436 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 7 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 365 € | 229 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 16 tis. € | 4 tis. € | 2 tis. € | -360 € | -3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 22 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | 124 € | 23 € | EUR |
| 2019 | Riadna | 460 € | 4 tis. € | 4 tis. € | -225 € | -296 € | EUR |
| 2018 | Riadna | 373 € | 5 tis. € | 5 tis. € | -429 € | -500 € | EUR |
| 2017 | Riadna | 2 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 125 € | 90 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti17. 2. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 17. 2. 2017
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 17. 2. 2017
- 3Čistiace a upratovacie službyod 17. 2. 2017
- 4Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 17. 2. 2017
- 5Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 17. 2. 2017
- 6Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 17. 2. 2017
- 7Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 17. 2. 2017
- 8Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 17. 2. 2017
- 9Prenájom hnuteľných vecíod 17. 2. 2017
- 10Administratívne službyod 17. 2. 2017
- 11Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 17. 2. 2017
- 12Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 17. 2. 2017
- 13Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 17. 2. 2017
- 14Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 17. 2. 2017
- 15Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 17. 2. 2017
- 16Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 17. 2. 2017
- 17Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 17. 2. 2017
- 18Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 17. 2. 2017
- 19Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 17. 2. 2017
- 20Fotografické službyod 17. 2. 2017
- 21Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 17. 2. 2017
- 22Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 17. 2. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50722051
- RÚZ ID
- 1687084
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 17. 2. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2020Najvyšší zaznamenaný obrat22 248 EUR · rok 2020
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna