INDUSTRIE MANAGEMENT s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 1102 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 25/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku slabej ziskovosti a nedostatočnej kapitálovej primeranosti.
Firma dosahuje tržby (1,3 mil. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 3. 2017
- Sídlo
- Zámocká 3, 81101, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža0,4 %
- ROA (návratnosť aktív)0,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)29,8 %
- Zadlženosť99 %
- Kapitálová primeranosť0,5 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.164netIncome: 2 163revenue: 1 320 501prevNetIncome: 97.00
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 0.544equity: 7 260assets: 1 333 724
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 99.46equity: 7 260assets: 1 333 724
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 1 102,478validHistoryYears: 2.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.417netMargin: 0.164ebitda: 5 502revenue: 1 320 501
Altman Z''-Score0.05Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.01 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.01 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.02 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.01 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.16 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.16 % vs. predchádzajúce 0.21 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 99.46 % vs. predchádzajúce 88.72 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.99× vs. predchádzajúce 2.43×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.16 % vs. predchádzajúca 0.09 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 0.54 % vs. predchádzajúca 11.28 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +1102 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 1102 % na 1.3 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 0.2 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 1 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 2851 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2018 | 2017 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,3 mil. € | 110 tis. € | +11× |
| EBITDA | 6 tis. € | 123 € | +44× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 5 tis. € | 111 € | +44× |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 97 € | +21× |
| Aktíva | 1,3 mil. € | 45 tis. € | +29× |
| Vlastné imanie | 7 tis. € | 5 tis. € | +42,4 % |
- 3. 3. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2018Štruktúra financovania
- Vlastné imanie0.5%
- Cudzie zdroje99.5%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018aktuálny | Riadna | 1,3 mil. € | 1,3 mil. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2017 | Riadna | 110 tis. € | 45 tis. € | 5 tis. € | 123 € | 97 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti3. 3. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena3. 3. 2017 → 12. 4. 2018
Profi Support s.r.o.
- Zmena sídla3. 3. 2017 → 12. 4. 2018
Vlastenecké námestie 1185/7, Bratislava - mestská časť Petržalka
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2018aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Administratívne službyod 3. 3. 2017
- 2Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 3. 3. 2017
- 3Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 3. 3. 2017
- 4Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 3. 3. 2017
- 5Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 3. 3. 2017
- 6Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 3. 3. 2017
- 7Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 3. 3. 2017
- 8Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 3. 3. 2017
- 9Prenájom hnuteľných vecíod 3. 3. 2017
- 10Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 3. 3. 2017
- 11Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 3. 3. 2017
- 12Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 3. 3. 2017
- 13Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 3. 3. 2017
- 14Vedenie účtovníctvaod 3. 3. 2017
- 15Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 3. 3. 2017
- 16Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 3. 3. 2017
- 17Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 3. 3. 2017
- 18Výroba nápojovod 3. 3. 2017
- 19Textilná výrobaod 3. 3. 2017
- 20Odevná výrobaod 3. 3. 2017
- 21Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 3. 3. 2017
- 22Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 3. 3. 2017
- 23Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 3. 3. 2017
- 24Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 3. 3. 2017
- 25Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 3. 3. 2017
- 26Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 3. 3. 2017
- 27Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 3. 3. 2017
- 28Keramická výrobaod 3. 3. 2017
- 29Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 3. 3. 2017
- 30Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 3. 3. 2017
- 31Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 3. 3. 2017
- 32Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 3. 3. 2017
- 33Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 3. 3. 2017
- 34Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 3. 3. 2017
- 35Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 3. 3. 2017
- 36Prípravné práce k realizácii stavbyod 3. 3. 2017
- 37Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 3. 3. 2017
- 38Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 3. 3. 2017
- 39Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 3. 3. 2017
- 40Sťahovacie službyod 3. 3. 2017
- 41Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 3. 3. 2017
- 42Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 3. 3. 2017
- 43Prevádzkovanie úschovníod 3. 3. 2017
- 44Kuriérske službyod 3. 3. 2017
- 45Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 3. 3. 2017
- 46Prevádzkovanie výdajne stravyod 3. 3. 2017
- 47Faktoring a forfaitingod 3. 3. 2017
- 48Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 3. 3. 2017
- 49Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 3. 3. 2017
- 50Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 3. 3. 2017
- 51Služby požičovníod 3. 3. 2017
- 52Čistiace a upratovacie službyod 3. 3. 2017
- 53Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 3. 3. 2017
- 54Poskytovanie sociálnych služiebod 3. 3. 2017
- 55Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 3. 3. 2017
- 56Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 3. 3. 2017
- 57Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 3. 3. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/50748319
- RÚZ ID
- 1687895
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 3. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat1 320 501 EUR · rok 2018
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 3. 3. 2017Zmena obchodného mena→ Profi Support s.r.o.
- 3. 3. 2017Zmena sídlaVlastenecké námestie 1185/7, Bratislava - mestská časť Petržalka