Desk Group s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 129 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 81/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (163 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 9. 11. 2017
- Sídlo
- Obchodná 559/37, 81106, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža10,5 %
- ROA (návratnosť aktív)9,0 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)14,3 %
- Zadlženosť37 %
- Kapitálová primeranosť63,3 %
Finančné zdravie
Ziskovosť13 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 7.33netIncome: 11 982revenue: 163 459prevNetIncome: 3 480
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 63.28equity: 83 854assets: 132 507
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 36.72equity: 83 854assets: 132 507
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 100.94revenueYoY: 128.56validHistoryYears: 8.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.51netMargin: 7.33ebitda: 17 177revenue: 163 459
Altman Z''-Score5.74Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.25 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.94 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.74 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.81 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 9.04 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 9.04 % vs. predchádzajúce 2.64 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 36.72 % vs. predchádzajúce 45.50 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.23× vs. predchádzajúce 0.54×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 7.33 % vs. predchádzajúca 4.87 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 63.28 % vs. predchádzajúca 54.50 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 9 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 129 % na 163 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 7.3 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 63 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 163 tis. € | 72 tis. € | +128,6 % |
| EBITDA | 17 tis. € | 5 tis. € | +254,3 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 15 tis. € | 4 tis. € | +254,3 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 3 tis. € | +244,3 % |
| Aktíva | 133 tis. € | 132 tis. € | +0,5 % |
| Vlastné imanie | 84 tis. € | 72 tis. € | +16,7 % |
- 9. 11. 2017Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie63.3%
- Cudzie zdroje36.7%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 163 tis. € | 133 tis. € | 84 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 72 tis. € | 132 tis. € | 72 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 50 tis. € | 74 tis. € | 68 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 51 tis. € | 72 tis. € | 72 tis. € | 41 tis. € | 32 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 88 tis. € | 61 tis. € | 40 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 82 tis. € | 43 tis. € | 25 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 43 tis. € | 45 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 1 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | 771 € | 428 € | EUR |
| 2017 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 6 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti9. 11. 2017
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla9. 11. 2017 → 12. 6. 2024
Špitálska 53, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
- Účtovná závierka 2017JSON detail
Predmet podnikania
- 1Poskytovanie služieb osobného charakteruod 13. 6. 2024
- 2Prípravné práce k realizácii stavbyod 13. 6. 2024
- 3Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 13. 6. 2024
- 4Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 13. 6. 2024
- 5Vedenie účtovníctvaod 13. 6. 2024
- 6Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 13. 6. 2024
- 7Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 13. 6. 2024
- 8Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 13. 6. 2024
- 9Čistiace a upratovacie službyod 13. 6. 2024
- 10Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 13. 6. 2024
- 11Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 13. 6. 2024
- 12Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 13. 6. 2024
- 13Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 9. 11. 2017
- 14Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 9. 11. 2017
- 15Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 9. 11. 2017
- 16Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 9. 11. 2017
- 17Informačná činnosťod 9. 11. 2017
- 18Administratívne službyod 9. 11. 2017
- 19Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 9. 11. 2017
- 20Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 9. 11. 2017
- 21Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 9. 11. 2017
- 22Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 9. 11. 2017
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51199840
- RÚZ ID
- 1731907
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 9. 11. 2017Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat163 459 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 22. 11. 2023Registrácia platcu DPHSK2120626200
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2017Zverejnená účtovná závierka za rok 2017Riadna
- 9. 11. 2017Zmena sídlaŠpitálska 53, Bratislava - mestská časť Staré Mesto