TB DESIGN s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 2296 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 77/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje malé tržby (4 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 7. 2. 2018
- Sídlo
- Martinengova 20, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža58,6 %
- ROA (návratnosť aktív)21,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)22,2 %
- Zadlženosť4 %
- Kapitálová primeranosť95,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 48.01netIncome: 2 070revenue: 4 312prevNetIncome: 47.00
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 95.65equity: 9 325assets: 9 749
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 4.35equity: 9 325assets: 9 749
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -23.51revenueYoY: 2 295,556validHistoryYears: 5.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 58.60netMargin: 48.01ebitda: 2 527revenue: 4 312
Altman Z''-Score27.90Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.88 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.45 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.48 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 23.09 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 21.23 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 21.23 % vs. predchádzajúce 0.64 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 4.35 % vs. predchádzajúce 0.67 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.44× vs. predchádzajúce 0.02×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 48.01 % vs. predchádzajúca 26.11 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 95.65 % vs. predchádzajúca 99.33 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Mikrofirma (tržby 4312 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
- Tržby +2296 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 2296 % na 4312 €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 48.0 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.48 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 58.6 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 96 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 4 tis. € | 180 € | +23× |
| EBITDA | 3 tis. € | 180 € | +13× |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 2 tis. € | 162 € | +13× |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 47 € | +43× |
| Aktíva | 10 tis. € | 7 tis. € | +33,5 % |
| Vlastné imanie | 9 tis. € | 7 tis. € | +28,5 % |
- 7. 2. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie95.7%
- Cudzie zdroje4.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 4 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 180 € | 7 tis. € | 7 tis. € | 180 € | 47 € | EUR |
| 2022 | Riadna | 61 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | 666 € | 434 € | EUR |
| 2021 | Riadna | 46 tis. € | 10 tis. € | 7 tis. € | 4 tis. € | 3 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 13 tis. € | 796 € | 3 tis. € | -772 € | -838 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -263 € | -263 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -524 € | -524 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena obchodného mena12. 6. 2019 → 5. 6. 2024
JUMP STREET wear s.r.o.
- Založenie spoločnosti7. 2. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena7. 2. 2018 → 11. 6. 2019
SOACHON s.r.o.
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 7. 2. 2018
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 7. 2. 2018
- 3Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 7. 2. 2018
- 4Odevná výrobaod 7. 2. 2018
- 5Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 7. 2. 2018
- 6Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 7. 2. 2018
- 7Administratívne službyod 7. 2. 2018
- 8Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 7. 2. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51308461
- RÚZ ID
- 1749025
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 7. 2. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat60 810 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 12. 6. 2019Zmena obchodného mena→ JUMP STREET wear s.r.o.
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 7. 2. 2018Zmena obchodného mena→ SOACHON s.r.o.