Qh Bojnická, s.r.o.
aktívnaStabilné tržby
Medziročná zmena tržieb o +8.9 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 32/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje tržby (236 tis. €), zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 3. 7. 2018
- Sídlo
- Tallerova 10, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža4,2 %
- ROA (návratnosť aktív)17,9 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)151,4 %
- Zadlženosť88 %
- Kapitálová primeranosť11,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 3.65netIncome: 8 627revenue: 236 422prevNetIncome: -40 785
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 11.85equity: 5 699assets: 48 101
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 88.15equity: 5 699assets: 48 101
Rast6 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -3.41revenueYoY: 8.88validHistoryYears: 6.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 4.21netMargin: 3.65ebitda: 9 965revenue: 236 422
Altman Z''-Score-11.91Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.23 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -13.47 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 1.18 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.14 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score5 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 17.94 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 17.94 % vs. predchádzajúce -267.21 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 88.15 % vs. predchádzajúce 1294.89 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 4.92× vs. predchádzajúce 14.23×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.65 % vs. predchádzajúca -18.78 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 11.85 % vs. predchádzajúca -1194.89 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- ROE 151 % je matematický artefakt nízkeho vlastného imania (5699 €) — nereprezentatívne.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 9 % na 236 tis. € — stabilný organický rast.
- Info
Čistá marža len 3.6 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 12 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Pozitívne
ROA 17.9 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 236 tis. € | 217 tis. € | +8,9 % |
| EBITDA | 10 tis. € | -40 tis. € | +124,6 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 9 tis. € | -36 tis. € | +124,6 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | -41 tis. € | +121,2 % |
| Aktíva | 48 tis. € | 15 tis. € | +215,1 % |
| Vlastné imanie | 6 tis. € | -182 tis. € | +103,1 % |
- 3. 7. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie11.8%
- Cudzie zdroje88.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 236 tis. € | 48 tis. € | 6 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 217 tis. € | 15 tis. € | -182 tis. € | -40 tis. € | -41 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 158 tis. € | 24 tis. € | -142 tis. € | -87 tis. € | -87 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 190 tis. € | 19 tis. € | -54 tis. € | -74 tis. € | -74 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 210 tis. € | 20 tis. € | 27 € | -50 tis. € | -47 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | 281 tis. € | 73 tis. € | 47 tis. € | 55 tis. € | 44 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 1 osobou a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla21. 11. 2019 → 24. 7. 2023
Mlynské Nivy 49, Bratislava- Ružinov
- Založenie spoločnosti3. 7. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena obchodného mena3. 7. 2018 → 16. 8. 2018
Q Ready Made 16, s.r.o.
- Zmena sídla3. 7. 2018 → 20. 11. 2019
Karadžičova 2, Bratislava - mestská časť Staré mesto
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1čistiace a upratovacie službyod 17. 8. 2018
- 2vedenie účtovníctvaod 17. 8. 2018
- 3činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 17. 8. 2018
- 4reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 17. 8. 2018
- 5ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 17. 8. 2018
- 6poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 17. 8. 2018
- 7prevádzkovanie výdajne stravyod 17. 8. 2018
- 8poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 17. 8. 2018
- 9nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 17. 8. 2018
- 10sťahovacie službyod 17. 8. 2018
- 11vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 17. 8. 2018
- 12počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 17. 8. 2018
- 13faktoring a forfaitingod 17. 8. 2018
- 14sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 3. 7. 2018
- 15sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 3. 7. 2018
- 16kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 3. 7. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51430371
- RÚZ ID
- 1783798
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 3. 7. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2019Najvyšší zaznamenaný obrat281 172 EUR · rok 2019
- 21. 11. 2019Zmena sídlaMlynské Nivy 49, Bratislava- Ružinov
- 1. 4. 2019Registrácia platcu DPHSK2120800869
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 3. 7. 2018Zmena obchodného mena→ Q Ready Made 16, s.r.o.
- 3. 7. 2018Zmena sídlaKaradžičova 2, Bratislava - mestská časť Staré mesto