Palibex Logistics, s. r. o. v likvidácii
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 31 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 37/100
Hlavnou slabinou je ziskovosť.
Firma dosahuje tržby (2,0 mil. €).
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 25. 7. 2018
- Sídlo
- Gorkého 12, 81101, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža0,1 %
- ROA (návratnosť aktív)1,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,6 %
- Zadlženosť3 %
- Kapitálová primeranosť97,0 %
Finančné zdravie
Ziskovosť6 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 0.056netIncome: 1 115revenue: 2 003 525prevNetIncome: 64 643
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 96.96equity: 70 758assets: 72 974
Zadlženosť20 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 3.04equity: 70 758assets: 72 974
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: -30.91validHistoryYears: 2.00
Efektivita4 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 0.076netMargin: 0.056ebitda: 1 527revenue: 2 003 525
Altman Z''-Score38.49Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.91 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 2.94 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.12 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 33.53 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score4 / 6stabilná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 1.53 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 1.53 % vs. predchádzajúce 9.48 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 3.04 % vs. predchádzajúce 89.79 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 27.46× vs. predchádzajúce 4.25×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 0.06 % vs. predchádzajúca 2.23 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 96.96 % vs. predchádzajúca 10.21 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 89 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 2 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 31 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Info
Čistá marža len 0.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 97 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2019 | 2018 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,0 mil. € | 2,9 mil. € | −30,9 % |
| EBITDA | 2 tis. € | 82 tis. € | −98,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 1 tis. € | 74 tis. € | −98,1 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 65 tis. € | −98,3 % |
| Aktíva | 73 tis. € | 682 tis. € | −89,3 % |
| Vlastné imanie | 71 tis. € | 70 tis. € | +1,6 % |
- 25. 7. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018
Finančné ukazovatele
2019Štruktúra financovania
- Vlastné imanie97.0%
- Cudzie zdroje3.0%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019aktuálny | Riadna | 2,0 mil. € | 73 tis. € | 71 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | EUR |
| 2018 | Riadna | 2,9 mil. € | 682 tis. € | 70 tis. € | 82 tis. € | 65 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti25. 7. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2019aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/51847060
- RÚZ ID
- 1785093
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 25. 7. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 31. 12. 2018Najvyšší zaznamenaný obrat2 900 000 EUR · rok 2018