Industry Invest s.r.o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 3969 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 31/100
Skóre znižuje hlavne vysoká zadlženosť.
Firma dosahuje významné tržby (11,9 mil. €), vlastné imanie tvorí len malú časť majetku.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 21. 12. 2018
- Sídlo
- Zámocká 30, 81101, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža5,2 %
- ROA (návratnosť aktív)3,2 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)119,2 %
- Zadlženosť97 %
- Kapitálová primeranosť2,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 3.09netIncome: 367 437revenue: 11 906 000prevNetIncome: -78 585
Kapitál1 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 2.66equity: 308 179assets: 11 594 621
Zadlženosť1 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 97.34equity: 308 179assets: 11 594 621
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 3 968,855validHistoryYears: 2.00
Efektivita7 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 5.20netMargin: 3.09ebitda: 619 279revenue: 11 906 000
Altman Z''-Score0.47Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.05 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 0.08 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.31 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.03 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 3.17 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 3.17 % vs. predchádzajúce -0.54 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 97.34 % vs. predchádzajúce 100.41 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.03× vs. predchádzajúce 0.02×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 3.09 % vs. predchádzajúca -26.86 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 2.66 % vs. predchádzajúca -0.41 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +3969 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 7 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 3969 % na 11.9 mil. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 3.1 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 3 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 3969 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 11,9 mil. € | 293 tis. € | +40× |
| EBITDA | 619 tis. € | 215 tis. € | +187,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 557 tis. € | 194 tis. € | +187,4 % |
| Čistý zisk | 367 tis. € | -79 tis. € | +567,6 % |
| Aktíva | 11,6 mil. € | 14,6 mil. € | −20,6 % |
| Vlastné imanie | 308 tis. € | -59 tis. € | +620,1 % |
- 21. 12. 2018Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie2.7%
- Cudzie zdroje97.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 11,9 mil. € | 11,6 mil. € | 308 tis. € | 619 tis. € | 367 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 293 tis. € | 14,6 mil. € | -59 tis. € | 215 tis. € | -79 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -30 € | -115 € | EUR |
| 2021 | Riadna | — | 5 tis. € | 4 tis. € | -33 € | -117 € | EUR |
| 2020 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | -84 € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -260 € | -358 € | EUR |
| 2018 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | — | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Zmena sídla4. 12. 2021 → 23. 5. 2023
Galvaniho 2/A, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Zmena sídla5. 11. 2020 → 3. 12. 2021
Mlynské nivy 58, Bratislava - mestská časť Ružinov
- Založenie spoločnosti21. 12. 2018
spoločnosť s ručením obmedzeným
- Zmena sídla21. 12. 2018 → 4. 11. 2020
Páričkova 11, Bratislava
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
- Účtovná závierka 2018JSON detail
Predmet podnikania
- 1Finančný lízingod 12. 1. 2019
- 2Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 12. 1. 2019
- 3Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 12. 1. 2019
- 4Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 12. 1. 2019
- 5Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 12. 1. 2019
- 6Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 12. 1. 2019
- 7Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 12. 1. 2019
- 8Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 12. 1. 2019
- 9Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 12. 1. 2019
- 10Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 12. 1. 2019
- 11Vedenie účtovníctvaod 12. 1. 2019
- 12Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 12. 1. 2019
- 13Prenájom hnuteľných vecíod 12. 1. 2019
- 14správa vlastného majetkuod 21. 12. 2018
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52138151
- RÚZ ID
- 1815267
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 21. 12. 2018Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat11 906 000 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 15. 6. 2023Registrácia platcu DPHSK2120919317
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 4. 12. 2021Zmena sídlaGalvaniho 2/A, Bratislava - mestská časť Ružinov
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 5. 11. 2020Zmena sídlaMlynské nivy 58, Bratislava - mestská časť Ružinov
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna
- 31. 12. 2018Zverejnená účtovná závierka za rok 2018Riadna
- 21. 12. 2018Zmena sídlaPáričkova 11, Bratislava