YesElf s.r.o.
aktívnaPokles tržieb
Tržby medziročne klesli o 81 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 24/100
Skóre je nízke najmä v dôsledku negatívnej ziskovosti.
Firma dosahuje tržby (189 tis. €), je dlhodobo stratová.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 26. 3. 2019
- Sídlo
- Bottova 2/A, 81109, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža-0,1 %
- ROA (návratnosť aktív)-1,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)-2,4 %
- Zadlženosť47 %
- Kapitálová primeranosť52,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť0 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: -5.66netIncome: -10 720revenue: 189 383prevNetIncome: 107 887
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 52.69equity: 449 605assets: 853 273
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 47.31equity: 449 605assets: 853 273
Rast2 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: -14.60revenueYoY: -80.54validHistoryYears: 5.00
Efektivita1 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: -0.057netMargin: -5.66ebitda: -108.00revenue: 189 383
Altman Z''-Score0.73Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.04 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -1.48 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | -0.00 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.17 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score2 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = -1.26 %nesplnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -1.26 % vs. predchádzajúce 5.43 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 47.31 % vs. predchádzajúce 76.81 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.22× vs. predchádzajúce 0.49×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -5.66 % vs. predchádzajúca 11.09 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 52.69 % vs. predchádzajúca 23.19 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Aktíva medziročne klesli o 57 % — zmenšovanie biznisu, skóre znížené o sankciu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 6 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Riziko
Tržby medziročne klesli o 81 %. Výrazný pokles si vyžaduje pozornosť — môže ísť o stratu kľúčového trhu.
- Riziko
Firma je v strate (čistá marža -5.7 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 53 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 189 tis. € | 973 tis. € | −80,5 % |
| EBITDA | -108 € | 135 tis. € | −100,1 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | -97 € | 121 tis. € | −100,1 % |
| Čistý zisk | -11 tis. € | 108 tis. € | −109,9 % |
| Aktíva | 853 tis. € | 2,0 mil. € | −57,0 % |
| Vlastné imanie | 450 tis. € | 460 tis. € | −2,3 % |
- 26. 3. 2019Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie52.7%
- Cudzie zdroje47.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 189 tis. € | 853 tis. € | 450 tis. € | -108 € | -11 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 973 tis. € | 2,0 mil. € | 460 tis. € | 135 tis. € | 108 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 1,1 mil. € | 1,5 mil. € | 352 tis. € | -137 tis. € | -144 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 459 tis. € | 626 tis. € | 497 tis. € | -308 tis. € | -337 tis. € | EUR |
| 2020 | Riadna | 356 tis. € | 412 tis. € | 352 tis. € | -787 € | -3 tis. € | EUR |
| 2019 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | -105 € | -105 € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti26. 3. 2019
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
- Účtovná závierka 2020JSON detail
- Účtovná závierka 2019JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/52261263
- RÚZ ID
- 1836464
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 26. 3. 2019Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2022Najvyšší zaznamenaný obrat1 105 643 EUR · rok 2022
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna
- 31. 12. 2020Zverejnená účtovná závierka za rok 2020Riadna
- 15. 6. 2020Registrácia platcu DPHSK2120971204
- 31. 12. 2019Zverejnená účtovná závierka za rok 2019Riadna