BHF Real Estate s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 393 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 46/100
Vyvážený, ale priemerný profil bez výraznejších problémov.
Firma dosahuje malé tržby (80 tis. €), je zisková a zadlženosť je vysoká.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 12. 2. 2021
- Sídlo
- Landererova 6, 81109, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža10,7 %
- ROA (návratnosť aktív)0,3 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)1,5 %
- Zadlženosť81 %
- Kapitálová primeranosť19,4 %
Finančné zdravie
Ziskovosť9 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 4.72netIncome: 3 768revenue: 79 768prevNetIncome: -33 016
Kapitál7 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 19.42equity: 249 344assets: 1 284 123
Zadlženosť3 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 80.58equity: 249 344assets: 1 284 123
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 495.55revenueYoY: 393.22validHistoryYears: 3.00
Efektivita12 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 10.72netMargin: 4.72ebitda: 8 549revenue: 79 768
Altman Z''-Score0.55Distress zóna
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.38 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | -0.13 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 0.04 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 0.25 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 0.29 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 0.29 % vs. predchádzajúce -2.49 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 80.58 % vs. predchádzajúce 103.69 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 0.06× vs. predchádzajúce 0.01×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 4.72 % vs. predchádzajúca -204.14 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 19.42 % vs. predchádzajúca -3.69 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +393 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 393 % na 80 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Info
Čistá marža len 4.7 % — firma je zisková, ale s nízkou rezervou. Každý pokles tržieb môže viesť k strate.
- Upozornenie
Kapitálová primeranosť len 19 % — firma je výrazne financovaná z cudzích zdrojov. Vysoká finančná páka zvyšuje riziko.
- Upozornenie
Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 610 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.
| Položka | 2024 | 2023 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 80 tis. € | 16 tis. € | +393,2 % |
| EBITDA | 9 tis. € | -33 tis. € | +126,0 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 8 tis. € | -30 tis. € | +126,0 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | -33 tis. € | +111,4 % |
| Aktíva | 1,3 mil. € | 1,3 mil. € | −3,0 % |
| Vlastné imanie | 249 tis. € | -49 tis. € | +609,8 % |
- 12. 2. 2021Založenie spoločnosti
- 1. 11. 2025Registrácia platcu DPH
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra financovania
- Vlastné imanie19.4%
- Cudzie zdroje80.6%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024aktuálny | Riadna | 80 tis. € | 1,3 mil. € | 249 tis. € | 9 tis. € | 4 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 16 tis. € | 1,3 mil. € | -49 tis. € | -33 tis. € | -33 tis. € | EUR |
| 2022 | Riadna | 2 tis. € | 262 tis. € | -16 tis. € | -19 tis. € | -19 tis. € | EUR |
| 2021 | Riadna | 0 € | 3 tis. € | 3 tis. € | -2 tis. € | -2 tis. € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti12. 2. 2021
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2024aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
- Účtovná závierka 2021JSON detail
Predmet podnikania
- 1Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 12. 2. 2021
- 2Prenájom nehnuteľností nevyžadujúcich živnostenské oprávnenieod 12. 2. 2021
- 3Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 12. 2. 2021
- 4Prípravné práce k realizácii stavbyod 12. 2. 2021
- 5Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 12. 2. 2021
- 6Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 12. 2. 2021
- 7Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 12. 2. 2021
- 8Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 12. 2. 2021
- 9Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 12. 2. 2021
- 10Prenájom hnuteľných vecíod 12. 2. 2021
- 11Služby požičovníod 12. 2. 2021
- 12Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 12. 2. 2021
- 13Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 12. 2. 2021
- 14Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 12. 2. 2021
- 15Sťahovacie službyod 12. 2. 2021
- 16Čistiace a upratovacie službyod 12. 2. 2021
- 17Administratívne službyod 12. 2. 2021
- 18Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 12. 2. 2021
- 19Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 12. 2. 2021
- 20Verejné obstarávanieod 12. 2. 2021
- 21Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 12. 2. 2021
- 22Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 12. 2. 2021
- 23Dizajnérske činnostiod 12. 2. 2021
- 24Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 12. 2. 2021
- 25Vedenie účtovníctvaod 12. 2. 2021
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/53540638
- RÚZ ID
- 1967182
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 12. 2. 2021Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 1. 11. 2025Registrácia platcu DPHSK2121417100
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2024Najvyšší zaznamenaný obrat79 768 EUR · rok 2024
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna
- 31. 12. 2021Zverejnená účtovná závierka za rok 2021Riadna