Beta v0.2. Spracúvame výlučne verejné údaje zo štátnych otvorených registrov. Ochrana údajovNámietka / výmazKontakt

Composite Group s. r. o.

aktívna
Panenská 5, 81103, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
podľa §4, registrácia od 10. 3. 2021
spoločnosť s ručením obmedzenýmPlatca DPH
Tržby (2025)46 tis. €
283,0 %vs 2024
Zisk (2025)-478 tis. €
10,4 %vs 2024
Vlastné imanie (2025)924 tis. €
51,0 %vs 2024
Zadlženosť (2025)-3 %
130,6 %Nízkavs 2024
ROE (2025)-51.7 %
26,9 %Stratavs 2024

Rast tržieb

Tržby medziročne narástli o 283 %.

Stabilná finančná pozícia

Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.

Skóre 56/100

Stabilná pozícia s niekoľkými silnými stránkami.

Súhrn

Firma dosahuje malé tržby (46 tis. €), je dlhodobo stratová.

Stratováfirma má negatívny čistý zisk
Silný kapitálvlastné imanie tvorí 103 % aktív
Nízka zadlženosťdlh tvorí len -3 % aktív
Základné informácie
Právna forma
spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku
16. 2. 2021
Sídlo
Panenská 5, 81103, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Vývoj tržieb a zisku (5 rokov)
Tržby Čistý zisk
Kľúčové ukazovatele (2025)Zobraziť všetky ukazovatele →
  • EBITDA marža-1028,7 %
  • ROA (návratnosť aktív)-53,2 %
  • ROE (návratnosť vlastného imania)-51,7 %
  • Zadlženosť-3 %
  • Kapitálová primeranosť102,8 %

Finančné zdravie

Firma dosahuje malé tržby (46 tis. €), je dlhodobo stratová.
56/ 100Stabilná
Ziskovosť0 / 20
Akademická bázaDuPont identity (Brown 1914) + Altman X3 inspiration (Altman 1968).
FormulaBody z Net Margin = NI / Revenue × 100; bonus za zlepšenie YoY.
Prahy
  • > 15 % marža → 20 b.
  • 10–15 % → 17 b.
  • 5–10 % → 13 b.
  • 2–5 % → 9 b.
  • 0–2 % → 6 b.
  • < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
Vstupné hodnoty
  • netMargin: -1 030,691
  • netIncome: -477 818
  • revenue: 46 359
  • prevNetIncome: -432 704
Kapitál20 / 20
Akademická bázaAltman X4-inspired (Book Equity / Total Liabilities), Altman 1968.
FormulaBody z Equity Ratio = Equity / TA × 100.
Prahy
  • > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
  • 35–50 % → 16 b.
  • 20–35 % → 12 b.
  • 10–20 % → 7 b.
  • 3–10 % → 3 b.
  • < 3 % → 1 b.
  • < 0 → 0 b. (záporné imanie)
Vstupné hodnoty
  • equityRatio: 102.78
  • equity: 923 890
  • assets: 898 925
Zadlženosť20 / 20
Akademická bázaStandard banking debt ratio, Basel III intuícia.
FormulaBody z Debt Ratio = (TA − Equity) / TA × 100.
Prahy
  • < 30 % → 20 b. (nízka páka)
  • 30–50 % → 16 b.
  • 50–65 % → 12 b.
  • 65–80 % → 7 b.
  • 80–92 % → 3 b.
  • > 92 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • debtRatio: -2.78
  • equity: 923 890
  • assets: 898 925
Rast20 / 20
Akademická bázaPiotroski F-Score directional momentum (Piotroski 2000), criteria 1, 3.
FormulaBody z Revenue CAGR (3+ rokov) alebo YoY fallback.
Prahy
  • CAGR > 15 % → 20 b.
  • 7–15 % → 17 b.
  • 2–7 % → 13 b.
  • −3 až 2 % → 10 b.
  • −10 až −3 % → 6 b.
  • < −10 % → 2 b.
Vstupné hodnoty
  • revenueCAGR: 19.57
  • revenueYoY: 283.04
  • validHistoryYears: 5.00
Efektivita1 / 20
Akademická bázaDuPont Asset Turnover (Brown 1914) + Altman X5 (EBITDA/Revenue proxy).
FormulaBody z EBITDA Margin = EBITDA / Revenue × 100; fallback z Net Margin × 1.3.
Prahy
  • EBITDA marža > 20 % → 20 b.
  • 12–20 % → 17 b.
  • 6–12 % → 12 b.
  • 2–6 % → 7 b.
  • 0–2 % → 4 b.
  • < 0 % → 1 b.
Vstupné hodnoty
  • ebitdaMargin: -1 028,724
  • netMargin: -1 030,691
  • ebitda: -476 906
  • revenue: 46 359
Altman Z''-Score1.95Šedá zóna

Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)

X1 — Pracovný kapitál / Aktívaváhapríspevok
X1 — Pracovný kapitál / Aktíva6.562.02aproximované
X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva3.26-7.54aproximované
X3 — EBIT / Aktíva6.72-3.03aproximované
X4 — Vlastné imanie / Záväzky1.0510.50presné

Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.

Piotroski F-Score5 / 6silná

Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)

  • ROA pozitívnaROA = -53.15 %
    nesplnené
  • ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA -53.15 % vs. predchádzajúce -64.31 %.
    splnené
  • Zadlženosť klesáZadlženosť -2.78 % vs. predchádzajúce 9.08 %.
    splnené
  • Obrat aktív rastieObrat aktív 0.05× vs. predchádzajúce 0.02×.
    splnené
  • Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža -1030.69 % vs. predchádzajúca -3575.18 %.
    splnené
  • Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 102.78 % vs. predchádzajúca 90.92 %.
    splnené
Nezahrnuté pôvodné kritériá:
  • #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
  • #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
  • #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé

Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.

Upozornenia k dátam
  • Mikrofirma (tržby 46359 €) — pomerové ukazovatele citlivé na fixné náklady, porovnateľnosť s odvetvím limitovaná.
  • Tržby +283 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
  • X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
  • X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 5 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
  • X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
  • X4 (Equity / Total Liabilities) — firma má nulové alebo záporné záväzky, X4 capped na 10.
Metodologická báza: Health Score je vážený kompozit komponentov založených na DuPont identity (Brown, 1914), Altman Z-Score (Altman, 1968) a Piotroski F-Score (Piotroski, 2000). Plná metodika dostupná v popise zdrojov →
Čo hovoria dáta
  • Pozitívne

    Tržby medziročne vzrástli o 283 % na 46 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.

  • Riziko

    Firma je v strate (čistá marža -1030.7 %). Náklady prevyšujú tržby — situácia si vyžaduje reštrukturalizáciu.

  • Pozitívne

    Kapitálová primeranosť 103 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.

  • Upozornenie

    Extrémne výkyvy v medziročnom vývoji (max 283 %). Pravdepodobne ide o jednorazovú udalosť alebo nízku bázu — nie je to trend.

Finančný prehľad (2025)
Položka20252024Zmena
Tržby46 tis. €12 tis. €+283,0 %
EBITDA-477 tis. €-432 tis. €−10,4 %
Prevádzkový výsledok (EBIT)-429 tis. €-389 tis. €−10,4 %
Čistý zisk-478 tis. €-433 tis. €−10,4 %
Aktíva899 tis. €673 tis. €+33,6 %
Vlastné imanie924 tis. €612 tis. €+51,0 %
Zobraziť výkaz ziskov a strát a súvahu →
Vzťahy a prepojenia
žiadne dátav štatutárnych orgánoch
cez ľudí 2°/3°
Zobraziť všetky vzťahy →
Najnovšie udalosti
  • 16. 2. 2021Založenie spoločnosti
  • 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
  • 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024
Zobraziť všetky udalosti →
Užitočné služby