TIR24 s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 307 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 75/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (146 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 14. 1. 2022
- Sídlo
- Tolstého 5, 81106, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža14,0 %
- ROA (návratnosť aktív)27,8 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)57,1 %
- Zadlženosť51 %
- Kapitálová primeranosť48,7 %
Finančné zdravie
Ziskovosť17 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 10.93netIncome: 15 944revenue: 145 846prevNetIncome: 7 363
Kapitál16 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 48.70equity: 27 944assets: 57 382
Zadlženosť12 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 51.30equity: 27 944assets: 57 382
Rast18 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: —revenueYoY: 307.14validHistoryYears: 2.00
Efektivita17 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 13.98netMargin: 10.93ebitda: 20 395revenue: 145 846
Altman Z''-Score5.29Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 0.96 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 1.30 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 2.03 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 1.00 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score1 / 6slabá
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 27.79 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 27.79 % vs. predchádzajúce 55.06 %.nesplnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 51.30 % vs. predchádzajúce 10.27 %.nesplnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 2.54× vs. predchádzajúce 2.68×.nesplnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 10.93 % vs. predchádzajúca 20.55 %.nesplnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 48.70 % vs. predchádzajúca 89.73 %.nesplnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- Tržby +307 % — pravdepodobne low-base alebo jednorazová udalosť, nie trvalý trend.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 4 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne vzrástli o 307 % na 146 tis. €. Silný rast naznačuje expandujúci trh alebo úspešnú akvizíciu zákazníkov.
- Pozitívne
Čistá marža 10.9 % — zdravá ziskovosť typická pre stabilné odvetvia.
- Info
Kapitálová primeranosť 49 % — vyvážená štruktúra financovania, typická pre stredné firmy.
- Pozitívne
ROA 27.8 % — firma efektívne využíva svoj majetok na generovanie zisku.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 146 tis. € | 36 tis. € | +307,1 % |
| EBITDA | 20 tis. € | 9 tis. € | +133,4 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 18 tis. € | 8 tis. € | +133,4 % |
| Čistý zisk | 16 tis. € | 7 tis. € | +116,5 % |
| Aktíva | 57 tis. € | 13 tis. € | +329,1 % |
| Vlastné imanie | 28 tis. € | 12 tis. € | +132,9 % |
- 14. 1. 2022Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie48.7%
- Cudzie zdroje51.3%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 146 tis. € | 57 tis. € | 28 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 36 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 9 tis. € | 7 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | — | 5 tis. € | 5 tis. € | — | 0 € | EUR |
| 2022 | Riadna | — | 4 tis. € | 5 tis. € | -363 € | -363 € | EUR |
Obsah len pre prihlásených
Mind-map s 2 osobami a 2°/3° prepojeniami sa zobrazí po prihlásení.
História a zmeny
- Založenie spoločnosti14. 1. 2022
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
- Účtovná závierka 2022JSON detail
Predmet podnikania
- 1Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 14. 1. 2022
- 2Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 14. 1. 2022
- 3Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 14. 1. 2022
- 4Vedenie účtovníctvaod 14. 1. 2022
- 5Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 14. 1. 2022
- 6Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 14. 1. 2022
- 7Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 14. 1. 2022
- 8Administratívne službyod 14. 1. 2022
- 9Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 14. 1. 2022
- 10Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 14. 1. 2022
- 11Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 14. 1. 2022
- 12Prenájom hnuteľných vecíod 14. 1. 2022
- 13Čistiace a upratovacie službyod 14. 1. 2022
- 14Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 14. 1. 2022
- 15Prípravné práce k realizácii stavbyod 14. 1. 2022
- 16Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 14. 1. 2022
- 17Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 14. 1. 2022
- 18Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 14. 1. 2022
- 19Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 14. 1. 2022
- 20Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 14. 1. 2022
- 21Poskytovanie sociálnych služiebod 14. 1. 2022
- 22Informačná činnosťod 14. 1. 2022
- 23Služby požičovníod 14. 1. 2022
- 24Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 14. 1. 2022
- 25Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 14. 1. 2022
- 26Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 14. 1. 2022
- 27Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a strelivaod 14. 1. 2022
- 28Prevádzkovanie úschovníod 14. 1. 2022
- 29Prevádzka malých plavidielod 14. 1. 2022
- 30Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 14. 1. 2022
- 31Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 14. 1. 2022
- 32Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 14. 1. 2022
- 33Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 14. 1. 2022
- 34Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 14. 1. 2022
- 35Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 14. 1. 2022
- 36Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 14. 1. 2022
- 37Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 14. 1. 2022
- 38Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 14. 1. 2022
- 39Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 14. 1. 2022
- 40Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 14. 1. 2022
- 41Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úpravaod 14. 1. 2022
- 42Keramická výrobaod 14. 1. 2022
- 43Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálovod 14. 1. 2022
- 44Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktovod 14. 1. 2022
- 45Výroba koksu a rafinovaných produktovod 14. 1. 2022
- 46Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovod 14. 1. 2022
- 47Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 14. 1. 2022
- 48Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 14. 1. 2022
- 49Spracovanie kožeod 14. 1. 2022
- 50Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuviod 14. 1. 2022
- 51Textilná výrobaod 14. 1. 2022
- 52Odevná výrobaod 14. 1. 2022
- 53Výroba potravinárskych výrobkovod 14. 1. 2022
- 54Výroba kŕmnych zmesíod 14. 1. 2022
- 55Výroba nápojovod 14. 1. 2022
- 56Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úpravaod 14. 1. 2022
- 57Chov vybraných druhov zvieratod 14. 1. 2022
- 58Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 14. 1. 2022
- 59Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 14. 1. 2022
- 60Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 14. 1. 2022
- 61Poskytovanie služieb v rybárstveod 14. 1. 2022
- 62Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementuod 14. 1. 2022
- 63Výroba brúsnych výrobkov, asfaltu a výrobkov z asfaltuod 14. 1. 2022
- 64Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 14. 1. 2022
- 65Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaod 14. 1. 2022
- 66Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 14. 1. 2022
- 67Sťahovacie službyod 14. 1. 2022
- 68Kuriérske službyod 14. 1. 2022
- 69Prevádzkovanie výdajne stravyod 14. 1. 2022
- 70Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 14. 1. 2022
- 71Finančný lízingod 14. 1. 2022
- 72Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 14. 1. 2022
- 73Záložneod 14. 1. 2022
- 74Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 14. 1. 2022
- 75Faktoring a forfaitingod 14. 1. 2022
- 76Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhuod 14. 1. 2022
- 77Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 14. 1. 2022
- 78Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 14. 1. 2022
- 79Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 14. 1. 2022
- 80Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 14. 1. 2022
- 81Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzkyod 14. 1. 2022
- 82Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 14. 1. 2022
- 83Zadávanie klinického skúšania liečivod 14. 1. 2022
- 84Dizajnérske činnostiod 14. 1. 2022
- 85Fotografické službyod 14. 1. 2022
- 86Špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 14. 1. 2022
- 87Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 14. 1. 2022
- 88Verejné obstarávanieod 14. 1. 2022
- 89Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 14. 1. 2022
- 90Prevádzkovanie jaslíod 14. 1. 2022
- 91Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 14. 1. 2022
- 92Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 14. 1. 2022
- 93Prevádzkovanie vodnej záchrannej službyod 14. 1. 2022
- 94Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 14. 1. 2022
- 95Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 14. 1. 2022
- 96Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 14. 1. 2022
- 97Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 14. 1. 2022
- 98Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 14. 1. 2022
- 99Poskytovanie služieb osobného charakteruod 14. 1. 2022
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/54329825
- RÚZ ID
- 2038891
- Primárny zdroj
- RÚZ · Obchodný register
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 14. 1. 2022Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat145 846 EUR · rok 2025
- 17. 8. 2025Registrácia platcu DPHSK2121635461
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 31. 12. 2022Zverejnená účtovná závierka za rok 2022Riadna