MIYA Consulting s. r. o.
aktívnaRast tržieb
Tržby medziročne narástli o 19 %.
Stabilná finančná pozícia
Firma je financovaná najmä vlastným imaním a má nízku zadlženosť.
Skóre 96/100
Firma vykazuje zdravé finančné ukazovatele naprieč ziskovosťou, kapitálom aj rastom.
Firma dosahuje tržby (220 tis. €), je zisková.
- Právna forma
- spoločnosť s ručením obmedzeným
- Dátum vzniku
- 18. 3. 2023
- Sídlo
- Za sokolovňou 3253/5, 81104, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
- EBITDA marža65,5 %
- ROA (návratnosť aktív)66,5 %
- ROE (návratnosť vlastného imania)95,3 %
- Zadlženosť30 %
- Kapitálová primeranosť69,8 %
Finančné zdravie
Ziskovosť20 / 20
- > 15 % marža → 20 b.
- 10–15 % → 17 b.
- 5–10 % → 13 b.
- 2–5 % → 9 b.
- 0–2 % → 6 b.
- < 0 % → 0–4 b. (úľava ak sa zlepšuje)
netMargin: 50.95netIncome: 112 067revenue: 219 935prevNetIncome: 89 827
Kapitál20 / 20
- > 50 % → 20 b. (silný kapitál)
- 35–50 % → 16 b.
- 20–35 % → 12 b.
- 10–20 % → 7 b.
- 3–10 % → 3 b.
- < 3 % → 1 b.
- < 0 → 0 b. (záporné imanie)
equityRatio: 69.77equity: 117 567assets: 168 506
Zadlženosť16 / 20
- < 30 % → 20 b. (nízka páka)
- 30–50 % → 16 b.
- 50–65 % → 12 b.
- 65–80 % → 7 b.
- 80–92 % → 3 b.
- > 92 % → 1 b.
debtRatio: 30.23equity: 117 567assets: 168 506
Rast20 / 20
- CAGR > 15 % → 20 b.
- 7–15 % → 17 b.
- 2–7 % → 13 b.
- −3 až 2 % → 10 b.
- −10 až −3 % → 6 b.
- < −10 % → 2 b.
revenueCAGR: 53.52revenueYoY: 18.71validHistoryYears: 3.00
Efektivita20 / 20
- EBITDA marža > 20 % → 20 b.
- 12–20 % → 17 b.
- 6–12 % → 12 b.
- 2–6 % → 7 b.
- 0–2 % → 4 b.
- < 0 % → 1 b.
ebitdaMargin: 65.47netMargin: 50.95ebitda: 144 000revenue: 219 935
Altman Z''-Score13.65Bezpečné pásmo
Predikcia bankrotu (modifikovaný pre service / private)
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | váha | príspevok | — |
|---|---|---|---|
| X1 — Pracovný kapitál / Aktíva | 6.56 | 1.37 | aproximované |
| X2 — Nerozdelený zisk / Aktíva | 3.26 | 4.98 | aproximované |
| X3 — EBIT / Aktíva | 6.72 | 4.88 | aproximované |
| X4 — Vlastné imanie / Záväzky | 1.05 | 2.42 | presné |
Altman, E. I. (1995). Corporate Financial Distress Diagnosis. Z'' modifikovaný pre service / private / EM firmy. Thresholds: < 1.1 distress · 1.1–2.6 grey · > 2.6 safe.
Piotroski F-Score6 / 6silná
Fundamentálne momentum (modifikované 6/9)
- ROA pozitívnaROA = 66.51 %splnené
- ΔROA — ziskovosť rastieAktuálne ROA 66.51 % vs. predchádzajúce 61.71 %.splnené
- Zadlženosť klesáZadlženosť 30.23 % vs. predchádzajúce 34.85 %.splnené
- Obrat aktív rastieObrat aktív 1.31× vs. predchádzajúce 1.27×.splnené
- Marža rastie (proxy: čistá marža)Aktuálna marža 50.95 % vs. predchádzajúca 48.48 %.splnené
- Kapitálová primeranosť rastieAktuálna 69.77 % vs. predchádzajúca 65.15 %.splnené
- #2 CFO > 0 — chýba výkaz peňažných tokov
- #4 CFO > NI (manipulation check) — chýba výkaz peňažných tokov
- #6 ΔCurrent Ratio > 0 — chýba rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé
Piotroski, J. D. (2000). Value Investing: The Use of Historical Financial Statement Information to Separate Winners from Losers. Modified verzia (6/9) — chýbajú kritériá závislé od cash flow výkazu a current/non-current splitu.
- X1 (Working Capital / Total Assets) je aproximované ako 0.3 × Equity Ratio. RÚZ neposkytuje rozdelenie aktív na obežné/dlhodobé.
- X2 (Retained Earnings / Total Assets) je aproximované kumulatívnym čistým ziskom za 3 rokov / Total Assets. RÚZ neposkytuje rozpis vlastného imania na základné a nerozdelený zisk.
- X3 (EBIT / Total Assets) je aproximované ako EBITDA × 0.85 / TA. RÚZ neposkytuje samostatnú hodnotu odpisov.
- Pozitívne
Tržby medziročne stúpli o 19 % na 220 tis. € — stabilný organický rast.
- Pozitívne
Čistá marža 51.0 % — vysoko nadpriemerná ziskovosť. Každé euro tržieb prináša 0.51 € čistého zisku.
- Pozitívne
EBITDA marža 65.5 % — silná prevádzková efektivita. Firma generuje dostatok hotovosti na pokrytie prevádzky aj investícií.
- Pozitívne
Kapitálová primeranosť 70 % — firma je financovaná prevažne z vlastných zdrojov, nízke riziko predlženia.
| Položka | 2025 | 2024 | Zmena |
|---|---|---|---|
| Tržby | 220 tis. € | 185 tis. € | +18,7 % |
| EBITDA | 144 tis. € | 116 tis. € | +23,7 % |
| Prevádzkový výsledok (EBIT) | 130 tis. € | 105 tis. € | +23,7 % |
| Čistý zisk | 112 tis. € | 90 tis. € | +24,8 % |
| Aktíva | 169 tis. € | 146 tis. € | +15,8 % |
| Vlastné imanie | 118 tis. € | 95 tis. € | +24,0 % |
- 18. 3. 2023Založenie spoločnosti
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra financovania
- Vlastné imanie69.8%
- Cudzie zdroje30.2%
Výkazy podľa rokov
| Rok | Typ | Výnosy | Aktíva | Vlastné imanie | EBITDA | Čistý zisk | Mena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025aktuálny | Riadna | 220 tis. € | 169 tis. € | 118 tis. € | 144 tis. € | 112 tis. € | EUR |
| 2024 | Riadna | 185 tis. € | 146 tis. € | 95 tis. € | 116 tis. € | 90 tis. € | EUR |
| 2023 | Riadna | 93 tis. € | 125 tis. € | 60 tis. € | 72 tis. € | 55 tis. € | EUR |
História a zmeny
- Založenie spoločnosti18. 3. 2023
spoločnosť s ručením obmedzeným
Účtovné závierky
- Účtovná závierka 2025aktuálnyJSON detail
- Účtovná závierka 2024JSON detail
- Účtovná závierka 2023JSON detail
Predmet podnikania
Zdroje a traceabilita
- JSON endpoint
- /v1/companies/55214461
- RÚZ ID
- 2159774
- Primárny zdroj
- RÚZ
- Doplnkové zdroje
- RPO · ORSR · ŠÚ SR · FS SR
- Licencia
- CC-BY 4.0
- Citácia
- RÚZ SR / FS SR / RPO SR
- 18. 3. 2023Založenie spoločnostispoločnosť s ručením obmedzeným
- 31. 12. 2025Zverejnená účtovná závierka za rok 2025Riadna
- 31. 12. 2025Najvyšší zaznamenaný obrat219 935 EUR · rok 2025
- 31. 12. 2024Zverejnená účtovná závierka za rok 2024Riadna
- 31. 12. 2023Zverejnená účtovná závierka za rok 2023Riadna
- 15. 6. 2023Registrácia platcu DPHSK2121945144